Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak szerintem hülyeség a...

Csak szerintem hülyeség a hangcucc a kocsiba?

Figyelt kérdés

Nem értem hogy miért jó amikor bömböl a zene és mások is hallják hogy mit hallgatsz. Elhiszem hogy jól néz ki amikor be van szerelve hátra pár igényes kialakítású hangszóró meg mélynyomó, de mi az értelme? Nem elég a gyári cd lejátszó?

Én inkább költenék a kocsi kinézetére mint hifire


2010. aug. 18. 07:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Maximálisan egyetértek veled.
2010. aug. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Jár a plusz ;)

Kösz hogy írtál.

2010. aug. 18. 08:02
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem csak szerinted, szerintem is. De akiknek most tele van hifivel a kocsija, annak sem lesz már 5-10 év múlva. Ez egy olyan dolog, amit idővel kinő a "gyerek". :)
2010. aug. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1et értek ! :D
2010. aug. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 tibo61 ***** válasza:
Igazatok van, én kiegészíteném még annyival, hogy akinek bömböl a hi-fi-je az semmit nem hall a környező zajokból. Kizár egy csomó hasznos közlekedési információt mint pl: motorzúgás, sziréna, fékcsikorgás, stb. amik igen csak hasznosak lehetnek a közlekedésbiztonság szempontjából
2010. aug. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
utolsónak? szerintem teljesen hülyeség amit írtál.... miért zárná ki ezeket?
2010. aug. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
motorzúgás -minek kell hallani? , sziréna szerintem ha megtanult vezetni akkor észre kell vennie egy másik, ebben az esetben egy megkülönböztető jelzést használó autót, ezért vannak tükrök például, fékcsikorgás - normális követési távolság, sebesség betartása, és éberség!!!
2010. aug. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én viszont az utolsó kettőt nem értem.

Ti hogy váltotok motorhang nélkül? Nézitek a km órát? vagy csak úgy érzésre? És a megkül. jelzést használó járművet absz. nem biztos hogy észreveszed ha szól a zene, mert mire meglátod a tükörben már el is húzott melleted, másrészt meg az érkezésére korábban fel kell készülni, mint ahogy megjelenne közvetlenül mögötted/melletted. Egyébként meg a környező zajoknak is lehet értelmük, pl ha nem látod a keresztező gyalogos lámpáját, de azon van ilyen vakvezető berregő, az alapján kitalálhatod mikor fog neked váltani.


szerintem a túl hangos zene értelmetlen, sőt lúzer és közlekedés bizt. szempontból még veszélyes is.

2010. aug. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én csak röhögni szoktam a sok majmon akik lehúzott ablaknál hallagatják a zenét vagyis csak a "puffogás" hallatszódik a kocsijából és azt hiszi hogy most ő menő gyerek.
2010. aug. 18. 21:12
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor én most cáfolnám a sok sztereotípiát:)

1500W mély vana z autómban meg még hozzá hat hangszóró... tehát szól :) Kombi autó...

DE! 19,5 évesen hiába van lesötétítve, alufelni nagyzene... nem hajtom sportosan, nem hallgatom úgy a zenét, hogy a környező utcákban is lehessen hallanni... PEDIG MEGTEHETNÉM! Van oylan zene, amit nem jó mély nélkül hallgatni... mint pl DnB , R&B, Disco akármilyen hihetetlen a rockzene is... Egy slipknot számot szívesen meghallgattatnék a hitetlenkedővel a tesco-s számítógéphangfalamon és az autóban...

VAGY! amiket én hallgatok legtöbbet.. Bonanza, Ákos, Republic Bikini Beatrice... Bűn hallgatni mély nélkül gyári sercegős kattogs hangszórókkal...

(rögtön be is tettem egyet, szigorúan fejhallgatóval:) )


Én pedig azokat nem bírom nagyon a sok kis majom, aki anyuapu autóját megkapja... és a gyári 4x 50W-os papírhagszórón maximumon hallgatja a bárány mixet...

1-2 hete is félreállt a szája az ilyen racsign gyereknek amikor pirosnál mellémkerül lehúzott ablak szól a brutális 200W magas... És néz át nagyképűen a kocsiba... Én letekertem és felhangosítottam a zenét... Nem csak az én ablakom/tükröm!rendszámtábla ajtók stb rezeghetett be valószínűleg:)

Tehát szó mi szó... attól hogy nagyzene van az autóban nem biztos hogy mindebnki úgy hallgatja..

2010. aug. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!