Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Saab 9-5...

Mi a véleményetek a Saab 9-5 -ről?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat:)
2010. aug. 18. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:

szívesen. örülnénk ha egy évjáratot csapnál a kérdés mellé


első széria: fatasztikus autó, de eléggé szét vannak taposva azok a példányok. ettől függetlenül csak ajánlani tudom


második széria: a márka szégyene, GM alkatrészekből összelapátolt, undorító, igénytelen autó.


harmadik széria: most jön/jött ki, az Opel Insignia az alapja, még mindig erős GM rokonság, de ez mostmár inkább az előnyére írható. ettől függetlenül nekem nem kéne. bár elismerem, hogy jól néz ki.


legközelebb kérlek kicsit konkrétabban tedd fel a kérdést.


szívesen a választ.

2010. aug. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy 2002-es autót néztem ki:)
2010. aug. 18. 15:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Eccer azt álmodtam, hogy egy 9-5-össel száguldoztam :)

Amúgy vigyázni kell velük, egyik haveromnak 2 literes turbós Saabja volt, 140 000 KM-nél tönkrement! Pedig nagyon szerette, mert ment mint egy mérgezett egér, de sajnos elég sok megy tönkre ilyen korán.

2010. aug. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha valaki bután bánik egy benzines turbó motorral, akkor az bizony tönkremegy. vannak bizonyos alap dolgok, amiket be kell tartani, és akkor egy turbó is kibírja akár félmillió kilóméteren át.
2010. aug. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tegnap vettem át a teljesen új,0km-es 9-5-ösöm.Nem kell köpködni,irigykedni:lízinges,vállalati autóról van szó.Nekem ez tetszett legjobban,választhattam volna mást is ebből a kategóriából.Sokat még nem tudok róla mondani:kényelmes,naygon megy (301 LE).De ha státuszautó kell ne ezt vedd!Arra ott van az e class vagy a BMW 5.
2011. febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!