Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lenne a helyes döntés a...

Mi lenne a helyes döntés a 4es golfom esetében? (Bővebben lent,a témában jártas emberek segítséget kérném)

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja futár vagyok és a szeretett, 21 éves 4es golfommal dolgozok,ami ugyan ütött kopott külsőleg,a sok megpróbáltatás ellenére sem hagyott cserben szinte egyszer sem az elmúlt 8 év során.azonban tudom hogy a mostani munkámmal ki fogom végezni ha tovább nyüstölöm,a teljes kuplung szettet már így is a futárkodás elején cserélni kellett,100.000+ ft ért.Viszont a karosszériai és különféle szépséghibájaiért tudom hogy 350.000nél többért nem igazán tudnám eladni.a kérdésem a témában jártas emberek felé,hogy szerintetek érdemesebb inkább eladni,kapok amennyit kapok érte és utána bérelek autót a munkához,vagy inkább dolgozzak a golfal amíg teljesen le nem

lakom és szétszedés után az eladható,jó állapotban lévő alkatrészeket külön értékesíteni?


Minden véleményt és meglátást ezzel kapcsolatosan előre is köszönök!



2021. márc. 1. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

"bérelek autót a munkához" :D


Keress inkább másik állást.

2021. márc. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A bérlést inkább felejtsd el szerintem fizetésed felét biztos elvinné de lehet többet is.Lehet jobban jársz ha most eladod és veszel egy régi Swiftet ami nincs szétrohadva meg szétesve,tökéletes futárautó.
2021. márc. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%
Kolozsváron élek, itt a futárok most télen 2.5 TDI Audi A6al járnak, dízel, jó állapotú Opelekkel, 6 hengeres benzines BMW-vel, meg hasonlókat látok naponta :DDD A 4es Golf pont ideális erre, nem nagyon értem minek kéne eladni, ha úgyis befogtad már munkára.
2021. márc. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!