Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri még ilyen öreg autót...

Megéri még ilyen öreg autót venni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2010. aug. 17. 18:37
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Max ennyire futná. Nem mindenki van eleresztve pénzel. Nem kell leszólni miatta.
2010. aug. 17. 18:38
 2/23 anonim ***** válasza:
tudod mit nekem még ennél is kevesebb pénzem lesz majd kocsira ja és megéri csak jól meg kell választani szóval én CSAK bíztatni tudlak!
2010. aug. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
a harmadikat ne vedd meg a gatyád rámegy
2010. aug. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm a bíztatást. Én is úgy terveztem h jó állapotút veszek :D de nemhiszem h ennél olcsóbban még találok elfogadhatú állapotú autót.
2010. aug. 17. 18:43
 5/23 A kérdező kommentje:
Tényleg nem is figyeltem h ideiglenesen kivan vonva... akkor ő kilőve. De amiket linkeltem azok csal példák nembiztos h ők lesznek csak hasonló kaliberűek.
2010. aug. 17. 18:44
 6/23 A kérdező kommentje:
És úgyis a retro a menő :D bocs a sok kommentért.
2010. aug. 17. 18:45
 7/23 anonim ***** válasza:

Az ideiglenesen kivont nem biztos, hogy rosszat jelent.

A kereskedő ideiglenesen ki szokta vonni a kocsikat a forgalomból, hogy ne kelljen 100 kocsi után biztosítást meg tlejesítményadót fizetni.


Kérdés, hogy mióta van így, és a teljesítményadót mióta nem fizették, azt ugyanis visszamenőleg is ki kell fizetni. De ezt ki lehet deríteni, csak ez ne rettentsen el!!

2010. aug. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

én csak két dolgot tudok neked ajánlani.

1.Ne vegyél kereskedőktől autót mert ott vernek át ahol tudnak

2 kombit kerüld el vagy csak akkor vegyél ha olyan munkához vagy nagyobb családhoz kell mert megeszi még a gatyádat is.

Amúgy nem rossz a Lada ha ennyi pénzem lenne rá én is ilyet vennék.

Ja amúgy a 23 éves kollégámnak egy 1970 es 2 körlámpás Ladája van.Jól néz ki és rendbe van rakva.

2010. aug. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért abba gondolj bele, hogy egyrészt mire átiratod, meg cserélsz olajat meg néhány dolgot még 1x ráköltöd a kocsi árát. És arra is készülj, hogy bármikor tönkremehet benne bármi.
2010. aug. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:

Örömmel látom, hogy szereted a retro járműveket, de számomra a retro jármű nem a Ladát, Trabantot, vagy a Wartburgot jelenti. Zastava! Ez az igazi retro járgány. Közelmúltban láttam egy alig használt darabot, egyből megfogott. Ráadásul egy fiatal pár szállt ki belőle, akik a kocsihoz hasonlóan régiesen voltak öltözködve, Tisza ill. Converse cipő stb. a lényeg, hogy hihetetlen feeling kapott el.


Keresgéltem az oldalon, ahonnan linkeltél, számos Zastava található ott is. Attól függően, hogy milyen autót választasz; sok sikert!

2010. aug. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!