Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 20 órát vezettem. Befizettem...

20 órát vezettem. Befizettem a forgalmi vizsgát de nem tudok vezetni. Mit tegyek ?

Figyelt kérdés
20 órát vezettem, márciusban vizsgázok úgy néz ki, de úgy érzem nem megy annyira. Júniusig meg kell lennie a vizsgának mert lejár a 2 évem. Szerintetek teljesíthető addigra? Vegyek plusz órákat előtte vagy menjek vizsgázni lesz ami lesz alapon? Nektek mennyire ment mikor vizsgázni mentetek?

2021. febr. 22. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Mi honnan tudjuk, neked mennyire nem megy? Miert huztad el ennyire? Atlagosan 40-50 oranal vizsgaznak a tanulok,persze ez egyen, es adottsagfuggo. Nem tudhatjuk nalad mi van
2021. febr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amugy miert kene mar marciusban menni?
2021. febr. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem menj el vizsgázni. Én 30 óra után vizsgáztam, és hát voltak hibáim. Meg igazából úgy mentem el vizsgára, hogy fogalmam sem volt, hogy most megbukni, vagy sikeres vizsgát tenni megyek. Nem éreztem se azt, hogy ez menni fog, se azt, hogy ez nem. Nem tudtam hogy álljak hozzá, de az oktató mondta, hogy menjek vizsgára, szóval gondoltam oké, megyek. Átmentem. De a vizsga előtti órákon amúgy nagyon bénáztam, az oktatóm is tökre ki volt akadva. De a vizsgára összeszedtem magam. Szóval szerintem menj el vizsgára ahogy tudsz, ne halogasd.
2021. febr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
30 óra és 580km a minimum.A km nekem 42.órán lett meg. Én a 48. órán mentem vizsgázni, 1 nagy hibám volt, sáv váltásnál rámentem 2 kerékkel a záróvonalra. Úgy gondoltam elférne a kocsi, de nem. Átengedett mert minden más rendbe volt . ..
2021. febr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Fölösleges elherdálni vizsgára a pénzt, ha egyértelműen esélytelen.

Hisztizni sem érdemes, hogy "már" 20 órát gyakorolt, és nem megy... nem kötelező 30 órával vizsgázni, az egy kötelező minimum, 45-50 óra az átlag, de nem kevesen vizsgáznak 60 fölötti órával.

Azt, hogy valójában hol is tart a tanuló, az oktató tudja megmondani, ha ő azt mondja, hogy esélytelen a vizsga, valószinűleg az is... vele kell erről beszélni

2021. febr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Flapli válasza:
100%
Én 34 órával tettem le a vizsgát, nekünk nem volt külön km kiszabva (pl amit ez előttem lévő írt), nekünk csak minimum 30 vezetési óra kellet. Helyileg merre található ahol te vizsgázol?
2021. febr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Kb. mennyit vezetsz még a vizsgáig?

Én 3 szor buktam. Ebből 1 jogos volt, én hibáztam, kettő meg csak szemétkedés. Az első és 4. vizsgám között majdnem még 30 órát levezettem. De szükség is volt rá. Kb. 2 hónap telt el az első és utolsó vizsga közt.

Volt benne egy olyan közel 2 hét amikor az oktatóm volt szabin, ezért csúszott a vizsga. Nálunk egy nap van csak vizsga egy héten.

Próbáld meg! Ha nem sikerül mész megint. Legalább látod mik a hibák amikre gyúrni kell.

Ne görcsölj rá. Ha az oktatód küldött vizsgázni, akkor lát esélyt a sikerre.

2021. febr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Próbáld meg! Ha nem sikerül mész megint."


Jah, csak a forgalmi vizsga nem úgy működik, hogy korlátozás nélkül lehet kísérletezni, hogy sikerül-e.

Nem katasztrófa az, ha megbukik a vizsgázó, sőt megbukhat kétszer, háromszor is... de utána már azon is parázni kezd, hogy mi lesz, ha ismét megbukik. Négy bukás után már két vizsgabiztos ül az autóban az ötödik vizsgán, és ha az sem sikerül, PÁV-ra kell menni.

Továbbra is az a véleményem, hogy fölösleges addig vizsgára menni, amíg esélytelenül kevés a megszerzett tudás, az esélyt adja meg magának, hogy sikerülhet, nem herdál el fölöslegesen lehetőséget.

(amúgy meg nyilván azt csinál, amit akar, illetve az októ enged, mert az 580 kilométeres limitre hivatkozva eltolhatja a vizsgát az oktató)

2021. febr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Hovarju ***** válasza:
100%

Flapli !


Ha Magyarországon vizsgázol, akkor előírás, hogy kötelező min.30 óra vezetés és meg kell lennie a levezetett 580km-nek.

2021. febr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az is tapasztalat, ha megbuktatnak, a tanulàs rèsze lehet. Engem egyszer megbuktattak ès megèrtettem, hogy nem lehet szàguldozni a vàrosban, megfontoltabbnak türelmesebbnek kell lennem ès fel kell vennem a forgalom ritmusàt hogy biztonsàgosan vezessek. Bevàllalnàm a vizsgàt,föleg ha màr be van fizetve, lesz ami lesz alapon.

Csak lassan ès óvatosan... Sok sikert hozzà!

2021. febr. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!