Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg van aki nem képes...

Tényleg van aki nem képes betolatni egy szűk helyre?

Figyelt kérdés

Ma beszélgettem egy kollégámmal, aki elmondta, hogy bár van garázs az albérletéhez, viszont az olyan körülményes helyen van, hogy nem igazán tud beparkolni, ráadásul régi autónak volt építve, az övé éppen hogy talán beférne, és nem akarja meghúzni.

Nem mondtam neki semmit rá, de elgondolkodtatott, hogy hogy nem tud valaki araszolva, korrigálva betolatni egy garázsba?



2021. febr. 18. 20:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%

#9 Aki jól vezet nem húz meg autót.


Gondolom haverodnak van max féléves jogsija aztán azért tartod jó sofőrnek mert képes a városban 80-al bevenni egy kanyart meg képes kitolni kicsit a hátsó seggét a kocsinak fél kézzel kormányozva.


Az én volt haverom is ilyen volt, városba 80-100-al csapatta, driftelgetett a BMW-el, lakott területen kívül 220-al száguldott, fél kezében telefon míg nem egy őszi esős napon elmérte a kanyar ívét és 90-nél fejre állt.


Baja nem lett szerencsére mert a prémium kategóriás német csúcsbiztonsági mechanika megmentette a seggét de tökéletes igazolás arra, hogy a vezetési tudás nem merül ki annyiban, hogy ki mennyivel tud bevenni egy kanyart. A tudás józan észben mérhető, nem a vakmerőségben.

2021. febr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
46%
Ő is ilyen, de attól még tud vezetni. Targoncásként dolgozik mellette, bármivel, bárhova be tud állni. Csak hát ugye nem teljesen 100-as, és ezért vannak a balesetei. 90-es úton 160-al simán megy vasárnap, meg éjszaka, ha üres az út. Meg jeges úton 100-al stb. Komolyabb baja még nem lett, de gondolom a parkolásai is úgy mentek félre, h csak a szeme sarkából nézte, h hova megy, és közben meg dumált valakivel. De attól még jól tud vezetni. A cigányok is jól tudnak vezetni egy átlagemberhez képest, csak ugye mégse autóversenyzők, annyira azért nem tudnak, de én pl soha sem fogok úgy vezetni int egy cigány, mert megyek pár naponta 30 km-t.
2021. febr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
de 10 éves jogsija van kb
2021. febr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
#12 🤦‍♂️🤦‍♂️
2021. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#12!

Ez a magyarázat, ez olyan.........áááá inkább meg sem szólaltál volna. :(

2021. febr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
#12 mi a f***?!?! 😂😂😂
2021. febr. 20. 11:43
 17/19 anonim ***** válasza:

Igen, jól látja #12 hozzászóló, ez egy köztudott tény!

Mindenki, aki gangesz-parti ősöktől ered, az zseniális sofőr.

Mint például........őőőő..........na most éppen nem jut eszembe egy sem. :D

2021. febr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
De hát basszus a cigánygyerekek a faluban már 15 évesen egyedül vezetnek ide-oda. Ha meg megvan a jogsijuk, akkor ki sem szállnak az autóból. Legalábbis a közeli faluban ez a helyzet már régóta.
2021. febr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ugye a pesti tahó taxisok is jól tudnak vezetni, nem azért mennek mindenen keresztül, mert nem ismerik a kreszt hanem mert idióták. Ha holnaptól az orbánviktort kéne szállítaniuk, akkor biztos h nagyon jól meg tudnák oldani. Ha nekem kéne az orbánt fuvarozni, akkor biztos, h aznap engem főznének meg a gundelmenzán.
2021. febr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!