Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg van aki nem képes...

Tényleg van aki nem képes betolatni egy szűk helyre?

Figyelt kérdés

Ma beszélgettem egy kollégámmal, aki elmondta, hogy bár van garázs az albérletéhez, viszont az olyan körülményes helyen van, hogy nem igazán tud beparkolni, ráadásul régi autónak volt építve, az övé éppen hogy talán beférne, és nem akarja meghúzni.

Nem mondtam neki semmit rá, de elgondolkodtatott, hogy hogy nem tud valaki araszolva, korrigálva betolatni egy garázsba?



2021. febr. 18. 20:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%

Igen, van. Miért hisztizel ezen?


Én is inkább a legkisebb ellenállás felé megyek az autómmal. Ha van egy parkolóhely, ami szűk és fennáll az esélye annak, hogy meghúzom a saját és/vagy más autóját, akkor inkább körözök 10 percet és keresek nagyobb helyet. De hát vannak ugye tökéletes és nagyon ügyes emberek akik mindent IS meg tudnak csinálni, mert akkora menők 😁😁😁

2021. febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem hisztizik, forgalomban elhiszem, hogy nem állsz le centizgetni.

De nyugodtan, ahol senki sem zavar beparkolni egy garázsba, szerintem az nem teszi csak, aki nem akarja.

2021. febr. 18. 20:13
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, van aki még egy tágas helyre sem tud....
2021. febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

Igazad van, nekünk mély garázsunk van. Mellé van egy púpos kombink.

17 évesen letettem a jogsit, eleinte a garázs bejáró elé se mertem feltolatni mindaddig míg egyszer rá nem kényszerültem. Akkor szembesültem vele, hogy nagyon könnyű az egész. Ugyanígy voltam a mélygarázzsal is. Olyan szűk, hogy kiszállni alig van hely. Mondtam is, hogy én ide soha nem fogok letolatni. Aztán 4 hónap múlva beköszöntött a nyár és jöttek a jégesők sorjában. Fater felhívott, hogy azonnal álljak le a kocsival mert a szomszéd faluban már kopog a jég és szét fogja verni az autót. Remegett mindenem mikor beültem és hirtelen elmélyült alattam a kocsi a rámpán de amikor beálltam akkor meg röhögve szálltam ki belőle, hogy "ja, csak ennyiii"


Azóta rutin munka számomra, pedig még csak most lesz 3 éves a jogsim😁

2021. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is vannak ilyenek amit az utolsó írt, h valami nagyon rosszul néz ki, aztán mégis be lehet parkolni. Viszont ha nem muszáj, akkor inkább én sem állok szűk helyekre. Nyilván csak gyakorolni kell, de engem annyira azért nem érdekel a vezetés, h profi legyek benne, meg egyébként is terepjáróm van, azzal meg még az árokba is le lehet parkolni. Mondjuk az ilyen offroad parkolásokat meg kifejezetten szeretem.
2021. febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Sőt, ez a gyakoribb, nem értem, miért vagy meglepődve.
2021. febr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
8%

Tényleg van aki nem képes betolatni egy szűk helyre.

Vagy nincs ideje/kedve kísérletezni, vagy nem szereti a kihívásokat, de bizonyára leginkább az van a háttérben, hogy nem olyan zseniális pilóta mint amilyen te vagy.

2021. febr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Vannak ennél cifrábbak is.
2021. febr. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%
De pl egy haverom is már 2x meghúzta a saját, meg más autóját, pedig nagyon jól vezet meg parkol, de pont ezért sokszor nem is figyel annyira, és akkor meg ez történik. Persze ő ilyen természetű.
2021. febr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon jól vezet, de idönként meghúz egy-két autót.

Na ez így rendben . Beszélgessünk másról. :D

2021. febr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!