Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem járó motornál, kuplung...

Nem járó motornál, kuplung nélkül is sebességbe lehet tenni az autót?

Figyelt kérdés
2021. febr. 16. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. febr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Lehet
2021. febr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Többnyire.
2021. febr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
ahogy az utolsó mondja, többnyire..mert tízből háromszor nem.
2021. febr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan értelemben lehet, hogy probléma okozása nélkül. Fizikailag viszont nem mindig lehet, mint írták előttem, mert ha úgy állt meg a váltó, hogy az egyik fokozatnál fog fogon van, akkor azt nem tudod berakni, vagy csak nehezen. Ilyenkor nem is szabad erőltetni, mert az viszont nem tesz neki jót. De ha könnyen becsúszik, akkor nem csinál kárt. Legközelebb ha autóban ülsz, próbáld ki nyugodtan, aztán majd megérted.
2021. febr. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a régi mechanikus váltót ami egyszerű mint a bot, lásd a matiz és swift bármibe bármikor még lejtőn is beraktam. a modern dupla kuplung meg lendkerék meg mittomén mi ez a mostain divat ott nem tudom lehet az érzékenyebb.
2021. febr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!