Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy Aprilia RS 50. Hogy...

Adott egy Aprilia RS 50. Hogyan kell a balansz tengelyt beállítani helyesen? (Minarelli am6)

Figyelt kérdés

Kapott új szimeringeket.

A kuplung is be lett állítva,de összeszerelés után a blokk rázza a vázat,előtte nem volt ilyen.

Utána néztem,ha a blokk(minarelli am6)jobb oldala le van szedve,akkor a kuplung kosár levétele után,van egy úgynevezett balansz tengely,annak van ott egy fogaskereke, összeszerelésnél nem figyeltünk a pozíciójára.

Szerintem rosszul áll és ez okozza a vibrációt.

Valaki tudna segíteni,hogy hogyan kellene beállítani,hogy álljon a tengely.



2021. febr. 11. 21:09
 1/1 AlikkaHUN1 válasza:
Mikor rakod össze a főtengely fogaskereken van 1 pont és a balalnsztengelyén 2 (Lehet fordítva van) de a lényeg hogy a 2 pont közé menjen be az 1 pont és akkor van helyesen összerakva ha nem lenne rajta a pont nézd meg a másik oldalán ha ottsincs akkor sajnos nem tudok segíteni. Itt egy kép amin megpróbáltam kijelölni kicsit hülyén néz ki de talán kivehető : [link]
2022. ápr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!