Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A bratyókkal akarunk tuningoln...

A bratyókkal akarunk tuningolni trapantod, kezdő lépések?

Figyelt kérdés
a kérdes adott

2021. febr. 1. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a trapantod?
2021. febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát első körben kéne vennetek egy "trapantod".


Aztán meg aggassatok rá minél több szpojlert, vágjatok a fényszórókra szemöldököt, tegyetek a kipufogó helyére ereszcsatornát, aztán megvan a Ferrariverő falusi fenegyerek járgány.


Amúgy meg nem sok mindent tudsz kezdeni egy trabival, legjobb a motorcsere, de ezeket már inkább gyári állapotban illik hagyni.

2021. febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aludj inkább.
2021. febr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 D. Brasco ***** válasza:
100%
Kicsit gyakorold még ezt a trollkodás dolgot mert ez annyira szar lett,hogy még a humor rovatba is kevés lenne......
2021. febr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Már reménykedtem, higy ez a kérdés adott szófirdulat kiveszett, de sajnos nem.


Adok nektek vartburgy féltengelytet, meg pikuli motrot. Ebből tudtok csinálni csoda feliscsinált autót.

Ha lefestitek margittal, szt fogják hinni az emberek, eredeti román

2021. febr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
...román trapant.
2021. febr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
316om van, elatam a hátso féket vettsm árábo szoplylert jó adja nahyon. Aztán monster matrica, 18 as felni meg méjláda. Csapatunk a spanokkal. Oktatókocsit, buszt , kamiont úgy kúpolok bameg, én vagyok a helyi kúposztó.
2021. febr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!