Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy kezdő autót szeretnék...

Egy kezdő autót szeretnék venni, ötlet?

Figyelt kérdés
Most fogom rakni majd a forgalmi vizsgát, szeretnék egy kezdő autót. Igazából tök mindegy mi, én Suzuki swiftet néztem, szerintetek mennyiért lehetne legolcsóbban venni? Legkevesebb összegért szeretnék autót venni. Ajánlhattok márkát is.
2021. jan. 21. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem az jo lenne, esetleg Astra -ban is gondolkozhatsz :)
2021. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy attól, hogy kezdő autó lesz, bontószökevényt kell venni. A legolcsóbb alternatíva talán tényleg a régi swift, de ha nagyobb sebességnél hibázol, hamar az életedbe kerülhet. Még a korabeli autókhoz képest is nagyon gyenge a karosszéria, balesetben rádgyűrődik az egész.

Én fél millió Ft felett nézelődnék, mert ott van esély olyan autót találni, ami nem a következő műszaki vizsgáig fut el. Ebben a kategóriában szerintem az állapot sokkal többet ér, mint a márka. Viszont nem árt a kinézett típusoknak utána nézni, hogy mik azok a tipikus pontok, amiket vásárláskor meg kell nézni.

2021. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
G Astra szerintem egy nagyon jó választás lenne.
2021. jan. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 mindentudó99 ***** válasza:
89%
Swiftet hagyd. Ezek az olcsók 30 évesek szanaszét vannak rohadva. Műszakiig használod aztán költhetsz rá egy vagyont hogy átmenjen a vizsgán.
2021. jan. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Újabb swift, békalámpás Corolla, talán G Astra.
2021. jan. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Fabia

Nekem swift volt az első de összetörtek így a biztositó kifizette és hozzátettem egy Fabiara valót.

100-al került többe, de kb űrtechnológia

6 légzsák

Klima

Szervo

Központi

Elektromos ablakok

6 hangszóró

Nem nagy dolgok de ha nincsenek nagyon tudnak hiányozni

2021. jan. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6 pontosan! a Fabiahoz ugyanúgy hegyekben az alkatrész mint a Suzukihoz, cserébe sokkal többet nyújt. És ha a kisebbik benzines motorral veszi, még fára se fog felcsavarodni vele.


Azért az igencsak gáz, hogy ki mer adni a Suzuki autót (SX4) úgy 2008-ban hogy nincs benne csak két légzsák...?

2021. jan. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fabiaban nincs egy használható motor se.
2021. jan. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért, kezdőnek nem elég a sima 1.4-es MPI motor 101 le...? Szerintem bőven.
2021. jan. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A 101 lovas pont nem mpi motor.

A bbz-t szét kell forgatnod hogy menjen. 4400on adja le a 126nm-ét. Duplaszíjas motor. A kicsi szíjat szereti ledarálni.

Az 1.2esek katasztrofálisak. A 6 szelepeseken a kipufogószelepek égnek be, a 12 szelepesek vezérműlánca nyúlik mint a takony.

A 60 és 68 lovas ohv mpi-k csörögnek mint egy lánctalpas, viszont egyedül ezeknek van értelmes karakterisztikájuk.

Az 1.4es bby 75 lóval még használható ha figyel az ember a kis szíjra, de ez sem egy virgonc darab.

2021. jan. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!