Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Porsche vagy a Lamborghini...

A Porsche vagy a Lamborghini a magasabb kategóriájú autó?

Figyelt kérdés

2021. jan. 27. 14:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó beismerem, nem vagyok annyira tisztában az árakkal, csak nagyjából. De örülök, hogy van, aki megértette, mire gondolok, és normálisan beszélhetünk a dologról.

A Porschéból is van rettentő drága, de valóban ezek inkább pályára optimalizált, méregdrága 911-esek, a Lamborghini inkább a közútra, polgárpukkasztásra fejleszti az autókat, a Porsche meg kicsi köridőre képes.

A Bentley és a Lamborghini csak annyiban hasonlít, hogy a Bentayga és Urus egy az egyben ugyanaz a platform, elég sok közös pontjuk van. De megjelenésben, és karakterben is annyira különböznek, hogy tényleg nem érdemes összehasonlítani.

Ha árban olcsóbb is a Porsche, az biztos, hogy a VW nem akar sorrendet csinálni közöttük: van a vérbeli olasz szupersportkocsi, meg van a rideg, sváb, stuttgarti gép, mindkettő szép profitot termel, nagyon jól csinálják.

Persze mindkettőnket nullára pontoztak, mert nem fogják fel miről beszélünk. De nem baj, úgysem érdekel a pontozás :D

2021. febr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Na igen :D.

Nembaj, adtam neked egy zöldet.


Amúgy én most csak az árak alapján néztem, a szerint "rangsoroltam" a márkákat. Azon kívül nem egyszerű összehasonlítani őket.

Ha "A" márka 70 milliónál ér véget, "B" márka 70 milliónál kezdődik, nekem eszerint "B" feljebb van pozícionálva (árban), mint az "A".

2021. febr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!