Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nehéz lesz kezdetben a motoros...

Nehéz lesz kezdetben a motoros jogsi?

Figyelt kérdés
Tehát tervezem, hogy mostanában lerakom az A korlátozottat, csak egy kicsi félek, mert még életemben nem ültem motorkerékpáron. jogsim nincsen (autót tudok vezetni). Egy kicsit tartok, hogy hogy fog menni, mikor ráültetnek egy gépezetre. Biztos sokan írnátok, hogy rakjam le autóra, aztán kismotor stb.. de nem akarok kismotort, autókat meg kinem állhatom, csakis "nagy motort szeretnék", és a félreértés elkerülése végett mondom, hogy nem vagyok sebességmániás, sem adrenalin függő, nem tervezem, hogy 250-el menjek,nyugis vagyok:-). Szóval érdekelne, hogy nektek hogy ment először, mik a meglátásaitok? Előre is köszi!
2010. aug. 15. 17:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
ha van biciklis múltad, az jó
2010. aug. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%

Én is így voltam ezzel, mint Te.

Először elmagyarázta az insztruktor, majd felültem és könyebben ment mint gondoltam volna. Pár hajtás után már egész biztos vagyok magamban. Mondta is, h jobban hajtok mint nagyja pasi.B):D Szerdán lesz a vizsga, majd gondolj rám.:P

2010. aug. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
22/L B)
2010. aug. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig csak robogót és váltós 50-est vezetem de abszolút nem nehéz.

Szerintem nagymotort se sokkal nehezebb vezetni.

2010. aug. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Drukkolok neked, és majd ír meg, hogy hogy ment!

17:14: Igen, van kerékpáros multam, kb 16éve művelem, ebböl 6 verseny szinten.

Valahogy a motorok jobban megfoktak, és alig várom, hogy rápattanjak, és le a tengerig, vagy a hegyekbe :D

2010. aug. 15. 19:01
 6/24 A kérdező kommentje:
És kaptam egy kis önbizalmat itt, köszike :D
2010. aug. 15. 19:02
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
ha 21 már vagy v elmúltál rakd le A-ra ne A korlátozottra! A korlátozottal csak max 25kw-os motorral mehetsz míg A-val akármekkora motorral. Így ha megtetszik egy motor de annak a forgalmijában 29Kw van azt már nem vezetheted A korlátozottal. Inkább A és bármekkorával mehetsz. :) Sok sikert!
2010. aug. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
most leszek 19, így sajna nem tudom még lerakni, pedig biztosan azt raknám le. Ja és köszi, elkél majd.
2010. aug. 15. 20:09
 9/24 Morfologus ***** válasza:
100%
Én is ezen gondolkozom, hogy lerakom A korlátozottra, csak nekem van már B jogsim. Ha nem vagy száguldós típus, szerintem semmi baj nincs, próbáld meg nyugodtan, sok sikert hozzá ;)
2010. aug. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
köszi! Én is b-t akartam, de míg bicóztam, kiábrándultam belőlük, ahogy gondolom az összes kétkerekes.
2010. aug. 15. 22:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!