Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes valahogy javítani a...

Érdemes valahogy javítani a lökhárítón egy kb 10*5cm-es festék lepattógzást?

Figyelt kérdés

Sajnos ma lepattant a lökhárítómból egy nagyobb darab festék és azt vettem észre, hogy azért elég vastagon van a fényezés a lökhárítón.

Ezt lehetne valahogy úgy javítani, hogy ne kelljen az egész lökhárítót lefújni vagy felesleges és hagyjam így. (Egy 20 éves autóról beszélünk, csak azért)

Vagy teszek rá valamilyen "vicces" matricát 😂



2021. jan. 19. 20:46
 1/6 A kérdező kommentje:

És lenne még egy kérdésem.

Ha úgy döntök, hogy mégis lefényeztetem az egész elemet, akkor erre a rétegre már nem is lehetne fújni, nem? Mert olyan vastag, hogy lejonne seperc alatt. Szóval gondolom fel kell valahogy kaparni az egész régi réteget? (Nem én csinálnám, csak szeretném tudni, hogy ne verjenek át egy gány munkával)

2021. jan. 19. 20:49
 2/6 anonim ***** válasza:
ez balesetes volt, és rákenve javították. Ha zavar, akkor vidd el féyezőhöz. Ő látja, hogy már dolgoztak rajta, ezt el is mondja. Elmondja az árat is.
2021. jan. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem fúj rá a fényező, előbb megnézi, mit bír a mostani réteg. Vagy lekaparja, vagy a hiányt kigletteli. Ezt úgyis megmondja.
2021. jan. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én simán ráfujok valami festéket azt kész igaz nem is vagyok igényes
2021. jan. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké, majd lehet megnéztmetem. Köszönöm a válaszokat!
2021. jan. 20. 17:01
 6/6 A kérdező kommentje:
*megnézetem
2021. jan. 20. 17:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!