Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit ajánlanátok?

Milyen kocsit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Első kocsi,családias(5 főnek),nagy csomagtartó,klíma,lehet dízeles is,elektromos ablak jöhet,és olyan 1.000.000Ft-ig!

egy 17 éves srác(jogsi 1 hónapon belül)


2010. aug. 13. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:

ajánlom, hogy ne írd mégegyszer azt, hogy "dízeles", mert senki nem fog komolyan venni.


egymillió háromért van dízel Dacia Logan klímával


nekem nem kéne saját kocsinak, 17 évesen meg gondolom te sem dácsiára vágysz, de az a szomorú, hogy ennél jobb ár/érték arányű kocsit nem kapsz.

2010. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Én ilyen vonalon kezdenék el keresgélni. Ez mind dízel, benzinesek egy kicsit olcsóbbak is lehetnek.

2010. aug. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi gond a Daciaval. Gondolj bele, nagyon nagy a csomagtarto, csaladias(ot ember kenyelmesen elfer), van "dizeles":) valtozat, klima is lehet, elektromos ablak is es hasznaltan keves kilometerrel befersz az 1 millaba+ nem sok korodbelinek van szerintem ilyen es ezzel meg ki is tunhetsz:P Amugy loganok mar eleg jol birjak, havernek 170000 km van benne es eddig nem volt vele gond, de fogtam mar ki loganos taxist 310000 kilometerrel es mukodott minden okesan, annyi hogy kicsit "zorgott" az auto:)
2010. aug. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ajánlanám a Golf IV-et, de hungáriában csak széthajtottat kaphatsz ennyiért. Úgyhogy nézegess G Astrákat, abból van néhány példány ennyiért jó állapotban.
2010. aug. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Santiego007 ***** válasza:
Toyota corolla sedan
2010. aug. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
dacia soha! kopogós büdös műanyag megbízhatatlan szar+ renault csoport (N)
2010. aug. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mondj jobbat okoska.
2010. aug. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!