Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Én érzem lassúnak, vagy...

Én érzem lassúnak, vagy tényleg lassú a magyar autópálya? Egész országban ez van, vagy M3as ilyen csak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen lehet én járok rossz időben.

Állandóan 90el poroszkálnak a külső sávban,belsőbe meg 110el.

150km/h állok be óra szerint.

De állandóan lassítani kell..

Meg nem tudom miért, egyszer megelőznek utána meg 110el beáll élem.

Másféle is jellemző?


2021. jan. 2. 20:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon gyakorlatilag csak 2 sávos autópályák vannak, amik már néhol nem bírják el a forgalmat lassulás nélkül. (Budapest kb. 50 km-es körzetében szinte mindegyik autópálya, az M1 végig nagyon zsúfolt)
2021. jan. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Az autópálya nem lassú.

De hiába van németbe több sáv meg nincs korlátozás mégis borzalmas stauk vannak.

2021. jan. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
93%

Indulj el nyáron, szombat reggel az M7-esen Budapestről a Balaton felé. Sokkal rosszabb! Konkrétan sokszor áll a sor. Amikor megindul, akkor is lépésben lehet haladni. Az M0-sról ne is beszéljünk, főleg ha valahol egy koccanás van, műszaki hibás kamion, vagy csak felújítás!

De ez nem a sebességhatárok hibája. Hanem egyszerűen az utóbbi pár évtizedben annyi autó lett, hogy nem lehet elférni. A zsúfoltság okozza a lassulást. De egyébként a városban is ez a helyzet. A rengeteg autótól nem lehet elférni. Szélesíteni kellene a pályákat, kellenének újak is. Csak ez irdatlan pénzekbe kerül és sokszor hely sincs rá.

2021. jan. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát az M3-as pont, hogy nem egy stresszes pálya, nem tudom osztani a kérdező tapasztalatát. Rengeteget járok ezen a pályán Szabolcs megyeiként, csukott szemmel is végigmennék rajta, úgy ismerem. Volt olyan, hogy Hatvan előtt belőttem a tempomatot 140re, és Nagykálló mellett vettem el először, ezt többször megcsináltam.
2021. jan. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
14-es, ez miért olyan nagy szám? Én az M6-oson az utolsó alagút után (addig 90-es, utána az OMV kútig egy 110-es korlátozás van) teszem ugyan ezt és Érdnél kapcsolom ki. Az M3-ason Budapestről Gyöngyösre és Füzesabonyig jártam sokat munkám miatt. Csak havi 1-2 út, de azt rendszeresen kb 10 éve megteszem. Nem egyszer jártam úgy, hogy Gödöllő magasságában baleset vagy útépítés miatt masszívan állt a sor. Budapesttől távolabb már valóban teljesen jól lehet haladni.
2021. jan. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy szám, csak a kérdezőnek válaszoltam, hogy nem éppen olyan az M3, ahogy ő állítja. Nappal sem.
2021. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
21%

Az autópályán max 130-cal lehet menni.

Ha a látási és/vagy időjárási körülmények azt indokolják, akkor lassabban kell menni.


Saját meglátásom, hogy simán lehet közlekedni a belső sávban 130 km/h sebességgel.

2021. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!