Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen legyen az első kocsim?...

Milyen legyen az első kocsim? Max 500 000-ig

Figyelt kérdés
Rengeteg kérdést és kommentet olvastam már végig és egyszerűen mindenki mást mond (BMW, Opel, Suzuki...) és nem tudok kiigazodni.stb
2010. aug. 13. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:

BMW-t és hasonló nagy,drágán fenntartható kocsit semmikép se vegyél 500-ért.

Én első autómat szintén ennyiért vettem,1-es Mondeo 1.8 benzin, jól felszerelt, tágas kocsi, megy is ha kell, normálisan vezetve a fogyasztás is megáll 7-8 literben vegyes használatban.

Lassan két éve van meg, a kopó alkatrészeken kívül mást nem cseréltem benne, és az alkatrész árak is elég barátiak.

2010. aug. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kár ezt itt megkérdezni,mindenki a salyát autóját isteníti(én is:).nézz szerintem teszteket azokról az autókról amik neked tetszenek,és dönts.
2010. aug. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Mert jól mondják.

bmw, opel, suzuki.

Első kocsinak ezekből válogass.

Ez relatív amit az első válaszoló írt, hogy bmw-t ne első kocsinak. Ha már van kereseted, és fent tudod tartani a kocsit, akkor miért is ne?

Ha pedig alacsony fenntartásút akarsz akkor jöhet a suzuki maruti, vagy swift, esetleg daihatsu, opel corsa, astra, ford fiesta...(bár én a fordokkal csak sz*ptam)

Egyet jegyezz meg:

OLASZ, ÉS FRANCIA AUTÓT SOSEM VESZEL, HA JÓT AKARSZ MAGADNAK!

2010. aug. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ, mire kell az autó. Ha csak azért, hogy elvigyen A-ból B-be, akkor egy Suzuki 1,3-as. A BMW-ből ennyi pénzért csak egy fost kapsz. Az Opel Astra sem rossz...
2010. aug. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Seatok nem rosszak. Ibiza jó kis kocsi.
2010. aug. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Opel. Olcsó a javítása is, ha egy kicsit értesz hozzá.
2010. aug. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

bár nincs még kocsim de SZVSZ a BMW-t azért istenítik (mert azon kívül hogy ténleg jó) gizda autó, illetve hátsó meghajtású. Viszont ennyi pénzért csak valami agyonhajtottat, vagy tuningolt szart, vagy bontószökevényt, vagy töröttet kapsz...

családi autónak én nem javasolnám. Inkább Opel, Suzuki.

2010. aug. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!