Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az autóról?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 13. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
hát szép, de szerintem az árból nyugodtan tudsz alkudni:)
2010. aug. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Ford egy jó autó,ez is szép,de alapossan nézesd át!!Egyébként a ford tartja az árát ennél lejjebb sztem nem tudsz menni,reális az ára!
2010. aug. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A fókuszok jó kis kocsik, de ezt az autót érdemes alaposan átnézni , ha komolyan érdekel.

Azt írja, hogy 83000 km, ennyi km alatt nem szokott lekopni a gumi a fékpedálról, egy céges fordot hajtok, 200ezer km fölött kopott le a gumi annyira, hogy kilátszott a pedál fém rész, és ezen a kormány is elég matt.

Az erősítő, meg a ködlámpa alatti led csíkok azért árulkodnak a tulaj koráról,és talán vezetési stílusáról is. Szervízkönyv meg ugye nincs.

2010. aug. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vezettem ilyen autót 2-őt is, mindkettőben ez a motor volt. Nekem nem tetszett, kényelmetlen volt, és szerintem nem ment elég jól ahoz képest, hogy 101 LE. biztos meg tudnám szokni, de azon a 20 km-es távon amit mentem velük nem szerettem meg. amúgy opel corsa d-t vezetek.
2010. aug. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
a ford jó autó, azt mondják megbízható. nekem is volt, imádtam. ez egész szép állapotú, jónak tűnik, de még alkudnék én is. és szerelővel megkellene nézetni, biztos ami biztos. nem szabad elkapkodni, sok most az eladó autó és egész olcsón.
2010. aug. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem remek választás, nekem is Focusom van,

az 1.6os optimális motor, mert nem is zabál, de nem is gyengus mint az 1.4-es.

Ráadásul ez a facelift utáni modell, szerintem nagyon korrekt darab.

Az ára valszeg azért ennyi mert lehet tényleg reális a km, és magánszemélytől van


Én csak ajánlani tudom, szuper kis kocsik.

Corsa D nem viszonyítási alap :D

2010. aug. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!