Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az Aprilia...

Mi a véleményetek az Aprilia ETX 350-ről?

Figyelt kérdés
Csak mert ilyet szeretnék venni és nem tudom hogy megéri-e 4 üteműt venni.
2010. aug. 13. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Meg hát! 125től felfele már a teljesítmény-fogyasztás arányuk jobb, mint a 2ütemű társaié. Megéri, meg azért is, mert Aprilia, ők sz@rt nem gyártanak!
2010. aug. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Meg ugy gondolom hogy sokkal kevesebbet kéne rákölteni mint egy 2t-re mert ezen nem kell 5000km-ként dugót cserélni.Meg ebbe nem keverék megy azis előny.
2010. aug. 13. 12:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Aprilia is gyárt szart, na az ETX pont ilyen. Ha az idióta kiforratlan technikákat szereted, na meg szerelni és szervízbe hordani, akkor fasza az ETX. De inkább egy XT-t, TT-t, DR-t, satöbbi japánt vegyél. Nem sokkal drágább, de megbízhatóságban felülmúlják jóval. Olasz endurot a cagiván kívül és a tuareg rallyn és winden kívül nem nagyon szabad venni. Az ETX nagyon szervizigényes. Inkább japánt, tényleg! Nem szarozni akarom az olasz motorokat, nekem is volt, de endurot nem tudnak gyártani. Abban a japánok meg a németek az ászok.
2010. aug. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De nekem mindenképpen 4t kéne meg hogy nagy legyen a köbcentie max 400 mert ugye ezek nyomatékosak.Meg persze az ár sem mindegy.
2010. aug. 13. 13:42
 5/9 A kérdező kommentje:
2. válaszoló volt etx-ed?
2010. aug. 13. 13:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem volt, de rengeteget olvasok neten mindenféle enduro után, és csak ezeket hallottam. Havernak egy 125-sö volt, mindig rendben tartotta, de így is beszart neki feszt. Többiek yamahákkal, kawákkal meg vígan motoroztunk. Olvass utánna pl sportmotor.hu fórumokon! DR,TT,XT (szinte) megölhetetlen!
2010. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elég röhejes egy 25 ös 2t 20 éves ETX et hasonlítgatni egy nagyobb köbcentis újabb 4t DR hez!Hát sztem ebből is annyi esélyed van kifogni egy jót mint a japánok közül!
2010. aug. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de a 350-es már 4 ütemű nem mint a kistesója a 125-ös az 2t de a 4t-t nehezebb megölni mivel nem pörög annyit.
2010. aug. 13. 15:35
 9/9 A kérdező kommentje:
[link] utánanéztem
2010. aug. 13. 15:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!