Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az Aprilia...

Mi a véleményetek az Aprilia RS 125 motorról? Inkább az újabbakra gondolok.2007, és utániakra.

Figyelt kérdés
A legfőbb kérdésem a megbízhatósága lenne. 12ezer kilométerrel megéri megvenni? Fogyasztás, szervízigény, stb.
2011. ápr. 10. 08:30
 1/1 anonim ***** válasza:
jo gépek ezek az rs-ek , de igazábol a régit jobban dicsérik, mert nincs anyi fojtás mint az ujabakban, (persze ezt egy jo arow rendszerrel meg lehet oldani) 35 lóerö, fogyasztása olyan 6-7 liter(atol függ hogyan van hajtva),szervizigényényéröl pedig azt halltam, hogy 16,000km az élettartama a dugatyunak, szoval ez a12,000 km amit említettél, szerintem még belefektetsz max 3 ezret aztán jöhet adugo csere meg miegymás,:) összeségében jo motor, ha jol van karbantrtva akor(gondolok itt a minöségi olajokra, minöségi alkatrészek stb ) nincs vele gond, de szerintem 12,000km erel, hüjeség menvenni...hacsak nem akarsz rá költeni
2011. jún. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!