Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Komplett kerékszerelés árban...

Komplett kerékszerelés árban benne van a kerék felrakása, és az új szelep is?

Figyelt kérdés
Nem teljesen egyértelmű nekem hogy ez csak a felniről átrakást, centírozást tartalmazza, vagy az autóra felrakást is, meg a szelepet is?
2020. dec. 26. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Amennyit van képe egyik másik gumisnak elkérni, abba egy kávénak és egy szopásnak is bele kéne férnie.
2020. dec. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden benne van még a kerék kiegyensúlyozás is, csak a szelep az plusz ha cserélni kell.
2020. dec. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem szó nélkül cseréli mindig a szelepet.

2500 Ft

Ebben benne van a gumi csere, centrír, szelepcsere. Gumi levétele, felrakása a kocsira.

10 ezer a 4 gumira.

2020. dec. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Enyém 3 ezret kér, ebben benne van minden, fel-le, centrír, a szelepcsere és a felni peremének lepucolása is ha indokolt, ránéz a fékre, futóműre is gyorsan, kerékagyat lekeni stb.


Én utálom az olyan szolgáltatásokat ahol minden pitiáner hülyeséget felszámolnak. Kérjen fixen többet, de abban legyen minden benne.

2020. dec. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es: igazad van. Én is röhejesnek tartom mikor írják, hogy kocsiról kerék le fel szerelés 1000 Ft/db. Centrír 500 Ft, szelep 500 Ft stb stb.

Fixen kérjen 2500-3000 ezret de akkor legyen benne minden.

2020. dec. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
változó, van, ahol mindent beleszámolnak, némelyik gumisnál plusz összeg a súly és a szelep is.
2020. dec. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!