Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nemtörődöm autósoknak hogyhogy...

Nemtörődöm autósoknak hogyhogy megy az autója, nekem meg nem?

Figyelt kérdés

Van több c aki totál lerúgott ramaty, széthullott autóval jár, megy, bőg a motor, még vontatnak is vele.


Nekem meg 2 hetente kell vinni egyterűm szerelőhöz, furcsa zajok vagy bármi para miatt. Most meg lett csinálva a vízpumpa meg a fűtőradiátor. Jövő héten lesz vele ismét baj, vagy 600 km után, ez rendszeres, pontos mint az atomóra.


Nekem mindig olyan hibáim vannak ( autónak) amivel nem lehet menni, pl. kormánymű folyik, vagy toronycsapágy rossz vagy feltengelygumiharang szakadt, és már vinni kell.


Van egy pasas akivel példálózik a szerelő 200 ezerért vette a kocsit, semmit nem csak olajat cserélt benne és megy 2 éve. Kezdem azt érezni, hogy a mulatós zene a kulcsa a hibamentes autónak, ha nem hallod, nincs baja?!


(Igen, nincs életem, a magánéletem az autóban merül ki ezért kérdezek ennyit, és erről velem senki nem akar beszélni, csak itt, ti mert ti jó fejek vagytok, megértőek).


2020. dec. 22. 17:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
94%

"Jaa hát a fordok is szeretnek péntemető válni"


Valahogy így néz ki ezen az oldalon:


"Ja hát a [kérdező autójának márkája beillesztendő] is szeretnek pénztemetővé válni"


Full mindegy mit mondott volna. Nissan, renault, bmw, subaru :D

Valakitől úgyis megkapja ezt itt :D

2020. dec. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Most erre mit lehet mégis mondani?
2020. dec. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
54%
A galaxy,sharan,alhambra trió sajnos nem valami tartós konstrukciók.Főképpen a diesel.Sajnos ezek már a földet megkerülték nyolcszázszor.
2020. dec. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!