Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes volt megvenni ennyi...

Érdemes volt megvenni ennyi pénzért?

Figyelt kérdés

Érdemes volt megvenni ennyiért?



Megvettem egy Motorhispania RX 50-et 229.000 forintért, plusz elhozta tök ingyen.


Állítólag spanyol gyártmány, de AM6-os Gyári Japán blokkal rendelkezik. Szóval nem kinai. Kb: 80-90-et simán kiviszi.


Képek róla amit most fotóztam.


[link]


[link]


Az illető üzenetbe azt írta hogy rendkívül megkímélt állapotú motorhispania rx 50! Minarelli am6 os motorral szerelt gyárilag, 6 sebességes, vízhűtéses! A motor esztétikailag, szerkezetileg és motorolikusan is jó állapotú! Gumik, fékek, teleszkópok, elektromos műszerek jók! Most kapott új akumlátort és új hajtóműolajat! Teljesen költség mentes! Szállításban tudok segíteni. Most téli áron eladó! Bármi kérdésed van hivj bátran! ,,



Hát én megvettem.



2020. nov. 22. 15:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló vagyok. Én nem vettem volna meg ennyi pénzért, mert én nem szeretem ezt a kategóriát, de van olyan aki meg ezeket imádja. Neked kell eldönteni, hogy jó-e vagy sem. Én ennyi pénzből valami márkásabb nagy kerekű robogót vettem volna, Piaggio Liberty vagy Aprilia Scarabeo vonalra gondolok, azok is jól mennek, kényelmesek, minden szerelőnek a kisujjában van. Ez én vagyok, hogy neked mi a jó arra mi nem tudjuk a választ. Ha szereted ezt az 50-es sportkategóriát, akkor nem volt rossz vétel.
2020. nov. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
61%

" Hát én megvettem."

Akkor annyi.

2020. nov. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Oké köszi. Ez nem kinai!



Olyan mint a Yamaha tzr 50, vagy az Aprilia RS50

2020. nov. 22. 19:22
 14/16 anonim ***** válasza:

13 senki ae írta hogy kínai. Magadat akarod igazából igazolni.

De gondold végig.


Egy ötvenes sportmotor. Hangja van, de semmi más. Szerintem halálgáz hogy 80 repesztesz és közbe "sportmotor"

2020. nov. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Oke.
2020. nov. 23. 18:29
 16/16 anonim válasza:
Tavasszal 250.000-280.000 forintot érhet.
2020. nov. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!