Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes volt megvenni ennyi...

Érdemes volt megvenni ennyi pénzért?

Figyelt kérdés

Érdemes volt megvenni ennyiért?



Megvettem egy Motorhispania RX 50-et 229.000 forintért, plusz elhozta tök ingyen.


Állítólag spanyol gyártmány, de AM6-os Gyári Japán blokkal rendelkezik. Szóval nem kinai. Kb: 80-90-et simán kiviszi.


Képek róla amit most fotóztam.


[link]


[link]


Az illető üzenetbe azt írta hogy rendkívül megkímélt állapotú motorhispania rx 50! Minarelli am6 os motorral szerelt gyárilag, 6 sebességes, vízhűtéses! A motor esztétikailag, szerkezetileg és motorolikusan is jó állapotú! Gumik, fékek, teleszkópok, elektromos műszerek jók! Most kapott új akumlátort és új hajtóműolajat! Teljesen költség mentes! Szállításban tudok segíteni. Most téli áron eladó! Bármi kérdésed van hivj bátran! ,,



Hát én megvettem.



2020. nov. 22. 15:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
ez milyen debil kérdés megint?
2020. nov. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Azt mi nem tudjuk érdemes volt-e megvenni. Minél többet használod hibamentesen és minél több élvezetes kilométert töltesz a motorral, annál jobban megérte. AM6 blokk jó konstrukció, van hozzá minden szóval nagy gond nincs. Ha mindene működik, látszik hogy vigyáztak rá, akkor ez egy jó vétel lehetett, de ez csak akkor fog kiderülni ha használod is. Szóval ne számítson a mi véleményünk, hanem indítsd be aztán húzzad neki, döntsd el te.
2020. nov. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Rendben. De szerintetek is megkimélt? Egyébként 229.000 forintos árba el is hozta ingyen.
2020. nov. 22. 15:54
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudjuk, hogy megkímélt e. Az, hogy külsőre jól néz ki, nem azt jelenti, hogy műszakilag is rendben van. Remélhetőleg igen. Amúgy a Minarelli nem japán, hanem olasz.
2020. nov. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
AM6 -os blokk az Olasz? Nem is tudtam.
2020. nov. 22. 16:10
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
Figyelj, megy? Nem húzza a belét? Akkor jó vétel volt.
2020. nov. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igazából az a kérdés, hogy más megvette -e volna ennyi pénzért.
2020. nov. 22. 16:19
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
én úgy érzem te már megbántad a vételt, és most itt próbálsz önigazolást nyerni, hogy igazából jól csináltad
2020. nov. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
nem paliztak be, jó vétel volt..csak arra vigyázz, hogy örömödben ne csinálj valami marhaságot. Ez megy mint az állat, az pedig nyélgázra csábít, aztán egyszercsak elédjön egy kamion..
2020. nov. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

Nem vettem volna meg. Gyakorlatilag alkatrész a motorhoz van, magához a külső részhez (lámpa, idom, stb) nincs.


Azt hagyjuk hogy mennyire esik a rendszám nélküli kategóriából ki.. de egy baleset után majd megtudod.

Ezek azok a motorok amikkel élmény motorozás nincs. Én is vettem, tudom. Régi Honda Dió 90e Ft-ert. Blokkot cseréltem, karbit tisztítottam szelte az utat.

De igazából az autók, kamionok túrnak le az útról. Városban elmegy még a kicsike.

Talán.


80-90et nem simán viszi. Nyolcvanat akkor viszi ha tövig húzod a gázt, 90et ha ráfekszel a motorra lejtosebb részen.


Döntsd el egy év használat után. Megérte? Nem.

2020. nov. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!