Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eladjam ennyiért szerintetek?

Eladjam ennyiért szerintetek?

Figyelt kérdés
Beadtam egy autókereskedésbe bizományba az autóm másfél hónapja, most hívott nemrég hogy 150.000 Ft.-ért megvennék. Szerintetek belemenjek? Anno mikor beadtam 200.000 Ft kértem volna érte, azt mondta szerinte elmegy annyiért. 91-es évjáratú opel corsa, teljesen fel van újítva, sportosított, 2 éve lett teljesen lefestve újból, szóval nem a korának megfelelő állapotban van hanem sokkal jobb annál kívül belül. De állítólag sokan a korát nézik és ezért nem is ér többet. Óriási dilemmában vagyok, mindenki mást mond.Szerintetek?
2010. aug. 10. 09:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit kevés az infó. Legalábbis nekem az. Több adat kéne. De ha már van érdeklődő akkor add el. Vagy ha meggondolja magát, és írsz többet róla, akkor nekem.
2010. aug. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Kezdetek elbizonytalanítani.... Most akkor többet is megér? Elvileg elég sokan érdeklődtek már, de most komolyan megvennék. A kereskedő leműszakiztatja ott, mert szeptember elején lejár, azért adtam be bizományiba mert nincs időm hirdetni, nem is tudom hol érdemes, nem a abban a városban dolgozom ahol lakok, és úgy gondoltam hogy így nagyobb az esélye hogy elkeljen.

Az autó 4 éve az enyém, csak hétvégente használtam egy héten max. 100 km.-t tettem meg vele, előzőleg egy autószerelőjé volt, ő teljesen karbantartotta, a kocsi rendben van. Már többen meg akarták venni, de mivel nem nagyon van pénze az embereknek, nem tudtak volna annyit adni érte amennyit "ér". Azért sajnálnám ennyiért odaadni mert teljesen egyedi a festés, M.o.-n nincs másnak ilyen autója, de 2 éve nem tudtam hogy meg kell válnunk egymástól, a pénz annyira nagyon nem kell hogy mindenáron eladjam, de fenntartani már sajnos nem tudom.

2010. aug. 10. 14:03
 13/13 anonim ***** válasza:
ha pesti a gép, engem lehet érdekelne, írj privit! sztem attól függ. Ha pesti akkor sztem 200-ért is el fog menni. Ha vidéki, akkor sztem nehezebb ügy, akkor próbálj kicsit feljebb menni. 150ért sztem olcsó, de ez a maszek véleményem, az autót nem láttam, látni kéne ehhez hogy tudjam. Ha ténleg el akarod adni írj, most keresek eladó kocsikat. KP-ban fizetnék...
2010. aug. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!