Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada Samara 2020-ban?

Lada Samara 2020-ban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemsokára kész lesz a jogosítványom és autót szeretnék venni. Lada Samarara gondoltam, sok autót vezettem már, Samarat is, viszont nekem ez tetszett a legjobban. Azt szeretném kérdezni,hogy vajon megéri e még 2020ban venni 90-es évjáratú Samarát? Meg azt hogy kb. mennyibe kerulne mindenestül? Maga az autó kb 100.000ft. Na most ha megveszem,akkor át kell íratni a nevemre, valószínűleg nemsokára műszaki, közben szerviz, stb. Valaki le tudná írni nekem hogy mivel jár egy autó vásárlás? Kifejezetten mondjuk egy Samaránál! Köszönöm szépen előre is a válaszokat, köszi hogy végig olvastad!

2020. nov. 8. 21:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

#10


Kérdés, hogy mi a célja vele. Ha érdeklik az autók, amolyan "petrolhead", később szeretne érteni az autókhoz, és szeretne egy már amúgy sem sokat érő autón gyakorolgatni, szerelgetni, akkor igen.


Ha minden nap 30-40-50 stb km-t kell ingáznia, pöccre kell indulnia az autónak minden nap, akkor nem.


Ezt a kérdező nem fejtette ki.


#8,9

2020. nov. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!
2020. nov. 11. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!