Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitsubisi Carisma 1.6 benzin...

Mitsubisi Carisma 1.6 benzin hibakód kiolvasása?

Figyelt kérdés
Ki van villanva a csekkengi a kocsiban es hallottam hogy elviekben le lehet olvasni hogy vajon mi miatt villant fel. Hol tudnam ezt megnezni es hogyan mert amugymeg minden patika a kocsiban. Most csereltettem benne az osszes olajat (valto,motor,szervo,fek) komplett kuplungot (mert a regi szetrobbant benne de mar elotte is vilagitott), futomubeallitast kapott uj teli gumit uj szuroket is persze azon kivul pedig semmi mas baja nincs a kocsinak. Hallottam olyat hogy bizonyos megtett km utan kiirhatja. 380 ezer km-errel vettem meg 2 eve a kocsit most van benne 430 ezer km. Persze elvihetnem marka szervizbe de annyira nem lenyeges eddig is elvoltam vele ezutan is elleszek de azert ugy erdekelne hogy vajon mit jelezhet xD

2020. nov. 8. 01:16
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja ez 2. Generációs 2004es évjáratú (mert az első generaciósoknál tudom hol kell meg hogyan kell megnézni házilag de ennél már nem ugyan az sajna)
2020. nov. 8. 01:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!