Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen károk várhatóak, ha...

Milyen károk várhatóak, ha egy kombájn betakarításkor learatja a kukoricásban álló autót is?

Figyelt kérdés

Onnan jutott eszembe, hogy felénk egy régi autót a kukoricásban a munkások hónapokkal ezelőtt otthogytak, már teljesen benőtte a termés, épphogy látszik a teteje

Elgonolkodtam rajta, mi történne ha a kombájn nem venné majd észre amikor takarítja be a terményt és ráhajt, "learatja" az autót is? Melyik jármű mennyire rongálódna, milyen anyagi/egyéb károk keletkeznének?



2020. okt. 28. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki ott hagyta, sok milliós kárt okoz a kombájnban.
2020. okt. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a 35-ös főút mellett van?Bent áll itt is a kukoricásban egy autó..
2020. okt. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért a kombájn vezetője jóval a termés fölött ül, és észre fogja venni.

A mai modern gépek pedig még akkor is, ha a vezető nem.

2020. okt. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért a kombájn hiába nagy darab, az elől lévő araszerkezet nagyon sérülékeny, persze a kocsiban is lenne kár, de messze nem annyi mintha egy buldózer ment volna át rajta. Ja és még elég drága is egy olyan aratószerkezet, szóval a kár 8 számjegyű is lehet.
2020. okt. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a péknél vásárolt kenyérben hengereket, szelepeket, csavarokat látsz, akkor nézd meg a kukoricásba, hogy mi maradt az autóból 😊
2020. okt. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szetcseszné a kombájnt, sokmilliós kár lenne. De ha a gépkezelő nem alszik el szó szerint, ez nem törtenik meg, mert messziről virít, hogy ahol az autó parkol, nincs kukorica, és a magasból az is látszik, hogy miért nincs.
2020. okt. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 msebi06 ***** válasza:
100%
Ha ezt a kombájnos nem veszi észre, akkor vak. Éjszaka más lehet a helyzet. Aratáskor ha van megfelelő világítás nem lehet gond, de ha gyenge a fény és még porol is az adapterből, meg ha egész napos műszak után van a kombájnos akár nekimehet. Véleményem szerint ha időben megáll csak a csőr sérülne az adapteren.
2020. okt. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
78%
Ba.mög ettem a pörköltet mikor ezt elolvastam és az egészet a monitorra köptem a röhögéstől.
2020. okt. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Mi a vicces? Hadd röhögjek én is.
2020. okt. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
They see me kombájn, they hate it!
2021. ápr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!