Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kőfelverődés után érdemes...

Kőfelverődés után érdemes azonnal javíttatni a szélvédőt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak pici hiba van, akkor nem. A JÓ minöségü szélvédön nem megy tovább a sérülés, az enyémen 10 éve van egy kis köfelverödés (max. 2 mm), és azóta se történt változás.
2010. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem mély, akkor nem, de ha már nagyobb akkor igen, m továbbrepedhet
2010. aug. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy szélvédős barátom azt mondta,a sérülés jellegétől függ. Van amit nem érdemes halogatni,van ami elvan évekig.. De szerintem érdemes megcsináltatni...
2010. aug. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták ne foglalkozzak vele, rá egy-két hónapra lett rajta egy kb 10 centis repedés. Akkor megragasztattam 6000 Ft-ért azt mondták így f@sza lesz. Fél évig bírta úgy, hogy szinte nem is látszott, jött a változékony idő, egyik nap 30 fok másik nap 15, laza 2 hét leforgása alatt a ragasztott 10 centiből 50 centis repedés lett a szélvédő közepéig. Hát ennyire érdemes... Mehettem szélvédőt cseréltetni 25 ezerért, mert persze hogy műszaki előtt álltam...
2010. aug. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minél előbb mész el megcsináltatni annál jobban fog sikerülni.A ragasztónak ki kell tölteni a repedést, de ha tele megy kosszal a használat közben, akkor ez nem fog összejönni.
2010. aug. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha megkaptad a követ,érdemes leragasztani azonnal,mondjuk celluxal,hogy ne menjen a repedésbe a kosz. Akkor a ragasztás is sikerülni fog..
2010. aug. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!