Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha 15 éve lejárt a jogosítvány...

Ha 15 éve lejárt a jogosítványom,de most szeretném meghosszabbítani, akkor nem kell újravizsgáznom ugye?

Figyelt kérdés
Illetve szeretnék órákat venni, hiszen már nem emlékszem a vezetésre, de mindenhol úgy látom hogy csak olyanoknak van , akinek nincs jogsija. Merre induljak el?

2020. okt. 2. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell semmiből vizsgázni. Csak egészségügyi alkalmasságiból fog kelleni egy új.

Nagyon sok oktató tart órákat jogsisoknak. Egy szimpatikus oktatót felhívsz, megkérdezed.

2020. okt. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Elballagsz a körzetihez, kifizeted amit ki kell, elmész ahová elküld, és az érvényes orvosi igazolással elballagsz a kormányhivatal aktuális ablakához, ahol pár napon belül friss jogsit kapsz. Onnan már király vagy.
2020. okt. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]

ezt az egyet találtam Pécsen. Úgy látom 5000 ft egy óra.

Mindenhol máshol csak a vizsgázók óradíjait írja , és máshol nem találtam ilyen hogy felújító vezetés, gondolom ez lehet az.

2020. okt. 2. 20:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok olyan oktató van aki kínál gyakorlást jogsival remdelkezőknek!
2020. okt. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jogsiutan.hu
2020. okt. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

hu elég húzós az ára...ha hetente egyszer mennék az még belefér szerintetek?

már nem emlékszem semmire...:S a kreszt tanulgatom addig.

2020. okt. 2. 20:56
 7/9 A kérdező kommentje:

mármint sokan azt mondják hogy jobb ha besűrűsítem , de anyagilag nem tehetem meg. Van így is értelme ha heti egyszer tudok menni?

amúgy félek is a vezetéstől és bizonytalan vagyok, gyhogy valószínű kellene legalább 10 óra nekem.

2020. okt. 2. 20:57
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Beírsz ilyet a google-be: jogosítvány utáni gyakorló órák. Meg a helység nevét, és tuti kapsz legalább pár használható találatot. Másik lehetőség, hogy felhívsz néhány autósiskolát és érdeklődsz náluk.
2020. okt. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9%

Még szerencse, hogy nem ez a munkád, pl. aki hivatásos sofőr ő 5 évente vizsgázik, ez olyan mint ha elévülne az érettségi a sofőröknek elevül a napi tudása, mondjuk ők buták biztos.


Neked nem is kéne pótóra papíron. Számokra érdekes a kettő.

2020. okt. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!