Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daewoo Nubira 1.6 kombi...

Daewoo Nubira 1.6 kombi vélemények?

Figyelt kérdés

Figyelt kérdés

Egy ideje már 1.6 20 éves kombikat nézegetek,ilyen autót szeretnék vásárolni. Most a Nubirán gondolkodom nagyon,valószínűleg ez lesz a befutó. Nem sok eladó kombi van,kettő darabot néztem ki. Ti mit gondoltok erről a típusról? Köszönöm!


[link]



[link]


2020. okt. 1. 18:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

10-es vagyok most néztem meg az autó, már mint Daewoo Nubira fogyasztási adatait itt vannak.

Városi fogyasztás 12,2 l/100km

Országúti fogyasztás 6,8 l/100km

Vegyes fogyasztás 8,8 l/100km

Nagyon szívesen és inkább vegyél egy golf 3-ast, de tényleg.

2020. okt. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy kétszer megkérdezted. Az a baj, hogy azért kérdezted meg, mert elsőre nem olyan választ kaptál, amit előre elképzeltél magadnak. Te már eldöntötted, hogy neked ez az autó kell, minden ellenvéleményt kidumálsz.


Vedd meg, aztán majd rájössz. Munkábajárós autónak nem kell kombi, és főleg nem egy ilyen. Nem véletlenül annyi az ára amennyi, az első évben ráköltenéd a vételárát.

2020. okt. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
92%
Én tapasztalatból írok Daewoo-val kapcsolatban. Nekem egy 16 éves Daewoo Kalosom van és teljesen olyan mintha egy Opel lenne...szereti az olajat(pedig 1.2-es 72 lovas Suzukival közösen fejlesztett motorja van,nem az F Astrából származó 1.4-es),szereti ha kicsit nagyobb tempónál többet ehet, elkezdett rohadni is főleg alul meg minimálisan a hátsó kerékjárati íveknél. Amióta megvan folyamatosan jönnek a nyűgjei amihez az előző tulaj nagyon sokat tett (kívül belül nem foglalkozott az autóval),amennyire tudtam megcsináltam de sajnos ugyanúgy jönnek a gondok (most a szivargyújtónál és a biztitáblán vannak bajok és még sorolhatnám). Már elkezdtem termelni a pénzt az új autóra mert ezt hamarosan el fogom adni. Tudom perfekt autót nem fogok venni,de Daewoo-t soha többet nem veszek. Azt hogy te mit veszel az a te szívügyed, de egy biztos hogy a Nubira tipikus betegségeire+a folyamatosan előjövő gondok javítására a gatyád is rámenne.
2020. okt. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én nem erőltetném a Nubiràt, ha melós autó kell vegyél ennyiből egy 8 szelepes kombi F Astrat, rövid és hosszú távon is jobban jársz vele.
2020. okt. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Se nem szép (ez a legkisebb baj), se nem praktikus, se nem megbízható.


Ez egy nyűg annak akié, azért ennyi, neked is nyűg lesz. Ritka és drága az alkatrész, a tipikus bajait nem ismerem se a többiek leírták.


Munkába járósnak Swiftet Astrát Puntot meg 3-as Golfot kell venni ennyiért.

2020. okt. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ráadásul 2002 óta nem gyártják...
2020. okt. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!