Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daewoo Nubira 1.6 kombi...

Daewoo Nubira 1.6 kombi vélemények?

Figyelt kérdés

Figyelt kérdés

Egy ideje már 1.6 20 éves kombikat nézegetek,ilyen autót szeretnék vásárolni. Most a Nubirán gondolkodom nagyon,valószínűleg ez lesz a befutó. Nem sok eladó kombi van,kettő darabot néztem ki. Ti mit gondoltok erről a típusról? Köszönöm!


[link]



[link]


2020. okt. 1. 18:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

opel klón


sokat fogyaszt

nem a legmegbízhatóbb

De ha találsz egy jó állapotút együtt lehet vele élni

Hatalmas autó, igy aki szereti a nagy autókat de nincs sok pénze, jó választás lehet.

2020. okt. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 D. Brasco ***** válasza:
59%

Hányszor fogod még kiírni ezt a kerdest ezekkel a kétszázezres lomokkal kaocsolatban?!?

Ezer éves daewoo,tehát:

Nem megy cserébe az életedet megeszi.

Valoszinuleg az alja porhanyosra van mar rohadva.

Presztizse/ára/kereslet rá = nulla!!

Ha tenyleg egy ilyen tyúkól kell neked akkor azt vedd amelyiken tovabb van műszaki,tekintve,hogy valoszinuleg egyiket sem fogod tudni már még egyszer levizsgaztatni.....

2020. okt. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
Rohadtul unalmas vagy, húzzál már innét.
2020. okt. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Miért lenne unalmas? Nyilván kiírtam mégegyszer,ha nem kaptam normális választ és segítséget..

Tisztában vagyok vele,hogy ez egy olcsó koncepció,de jelenleg ilyet keresek munkába járósnak! 20 éves 1.6-os. Nincsenek nagyobb igényeim,nem értem,hogy mi ezzel a baj. Nincsen presztizse,sem értéke,de munkába járni kell!!!

Nem gondolnám,hogy annyira cafatokban lenne,hogy ne élné meg a következő műszakit. Ennek egyszerűen ennyi az értéke. A típussal kapcsolatban kértem véleményeket.

Az utolsó válaszoló,meg az előző kérdés alatt válaszolgatókat sem értem,mit kerestek akkor a gyakori kérdéseken,ha egy érdemleges választ sem tudtok adni? Nem is értetek hozzá...

2020. okt. 1. 19:49
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Mi a lófaxért nem veszed akkor meg valamelyiket? Itt hisztizel napok óta a kombijaiddal...
2020. okt. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Egy kérdést írtam eddig a témával kapcsolatban,ez a második,de itt sem kapok sok segítséget,köszi utolsó. Nem értem,hogy mit keresel a gykn
2020. okt. 1. 20:48
 7/16 D. Brasco ***** válasza:
80%
És te mit keresel a gyakorin,ha egy 200ezres auton rugozol itt napok ota.....ezen az árszintem max annyi elvaras kell legyen a kocsival szemben,hogy valahogy vonszolja a belét,meg legyenek érvényes papirjai.......és ennyi!De ha te egy ilyen 2kilós munkás autonak szánt vackon ennyit görcsölsz,akkor neked biztosan nem valo auto.Sem nubira sem másik.Vegyel egy buszbérletet,azzal jobban jarsz!
2020. okt. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Olajat úgy fogja enni mint másik egyik sem, a vízcső szeret úgy eldurranni ahogy kedve tartja és ömlik a víz belőle. A hidrotőkék rendre megadják magukat benne, szereti a városban 9 liter körül óvatosan vezetve zabálni. Én kerülném.
2020. okt. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
F Brasco mi az,hogy mit keresek? Nem csak milliókért lehet autót vásárolni. Van normális autóm is,ismétlem MUNKÁBA JÁRNI KELL EGY 300 EZRES 20 ÉVES 1.6-OS RÉGI AUTÓ. Nem szentírás,hogy egy 20+éves autónak vége,meg porrá van rohadva. Barátom 25 éves dízeles passatja is köszöni,megvan,friss műszakival. Minden autóra kell idővel költeni,a második linkben található autó leinformálható kevés km-es,illetve az idővel felmerülő problémák sem fogják elvinni az egész vagyonomat. Mennyi ennek a javítása? X év alatt max rámegy az autó amúgy is kevés értéke. A daewook ennyit érnek,nézz szét a piacon...akár a suzukik,reanultok,van aminek ennyi az ára. Az még nem jelenti azt,hogy élehetetlen szar. Nem görcsölök,2 napja néztem ki,azóta 1 normális választ sem kaptam. Inkább nem minősítelek
2020. okt. 1. 22:36
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

"A daewook ennyit érnek,nézz szét a piacon...akár a suzukik,reanultok,van aminek ennyi az ára."

Hát igen ennyit érnek, mert kutyának nem kellenek, mert egy fosok. Daewooról nem, mert nincs is az ismertségi körömben, de hogy ha hallotad volna, hogy panaszkodtak a renaultra, én soha nem vennék. Még a Daewoo, meg a Suzuki egy fokkal jobb lehet, de az ára mutatja, hogy nem sokat érő autók. Azt pedig nem tudom honnan vetted a Daewoo márkát, de te ismered? Elviszed egy szerelőhöz, hogy ha látják, hogy nem értesz hozzá a fél autó árát ott hagyod és közbe pedig csak egy tömítést cseréltek ki. Tudnod kellene a típus hibáit az autónak. Én személyszerint a kereskedőt messziről kerülöm, de a kintről behozott autókat is, de ezek egyvelegét látni sem akarom, ezt ajánlom neked is. Végül pedig látod a kollegádnak volt esze egy jó Passatot vett igaz annak is vannak bajai, de azért sokkal másabb, mint egy Daewoo. Ja és egy tanács ne 300 ezer legyen a kereted, hanem inkább 500-700 ezer és akkor valamit érő autót is tudsz vásárolni, mert hogy ha a 300-as keretbe még az átírást, meg a szervízt, műszaki vizsgát is beleteszed, akkor csak 200 ezerért tudsz autót vásárolni és meglátod, hogy ha egy szar autót fogsz ki 1 év múlva a kert végébe állíthatod és buktál 300 ezret. Szóval javaslom, hogy drágábban nézzél autót, hogy ha több évig szeretnéd használni az autót.

2020. okt. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!