Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet leinformálni egy...

Hogyan lehet leinformálni egy használt autót?

Figyelt kérdés
Van egy adott autó amit árulnak x Km-el... nincs szervizkönyv, akkor hogy lehet utána járni hogy mennyi lehet az autóban? Esetleg valahol meg lehet nézni mikor mennyivel vitték vizsgáztatni? Vagy milyen lehetőségek vannak?
2010. aug. 7. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb, ha elviszed egy állapotfelmérésre, amit hivatalos szervizek csinálnak. Persze ez pnzbe kerül (8-10-12 eFt), de inkább ennyit bukj, mint pár hónap múlva egy teljes motorfelújítás legyen. A gazdájával ezt mg kell beszélni (mármint hogy szeretnél egy ilyen vizsgálatot), ha húzódozik miatta, akkor valami gond van, hagyd a fenébe, nézz másik autót.
2010. aug. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak az a gond hogy kereskedésbe van az autó... a Km szerintem nem valós, de persze ezt nem lehet így bebizonyítani. Engem az érdekelne hogy mennyivel lett visszatekerve. Mert most elvileg 118 ezer van benne (egy 8 éves autóba), de nemmind1 hogy 140-150-ről van visszatekerve hogy kelendőbb legyen vagy 180-ról... mert akkor már komolyabb szervízműveletek fognak következni :S
2010. aug. 7. 14:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól, hogy kereskedésben van, még elviheted. Megbeszéled a kereskedővel, hogy téged érdekel az autó, de szeretnél egy ilyet elvégeztetni, természetesen ő vagy az embere kísérjen el, hogy lássák, nem kamuzol. Persze előtte egyeztess egy szervizzel is. Ha a kereskedő húzza a száját, vagy elkezd terelni (márpedig ez így reális, nem kell semmiféle vizsgálat szöveggel), vagy netalán elzárkózik az egész elől, akkor ahogy már írtam: hagyd a francba, keress másikat.
2010. aug. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!