Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől csörög az új robogóm?

Mitől csörög az új robogóm?

Figyelt kérdés
zúg-csörög,a blokk felől
2010. aug. 6. 22:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
milyen fajta?>
2010. aug. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
japán,mina blokkos
2010. aug. 6. 22:45
 3/20 anonim ***** válasza:
De a markara is kivancsi lennek mivel az is szamit hogy mi lehet a baj...
2010. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Bocs, ha hülyeséget írok, nagyon nem értek hozzá, de hátha segít valamit... Szóval nekem egy új kocsi nyikorgott (Mitsubishi) pár hónapos korától egy éves koráig. Néha állandóan, néha csak időnként, mikor zökkent. Nekem is mondtak mindent, hogy lengéscsillapító, meg egyebek. Mikor volt az egy éves kötelező szervize, akkor beírtam ezt a problémát is. Másnaptól, mikor kihoztam a kocsit, többet sose nyikorgott, és nem volt azóta se semmi baja (4 éves). Úgy hogy, lehet, hogy nincs jelentősége.
2010. aug. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Blokk a lényeg, a márka nem mindegy? amúgy lehet ezermillió baja. CSapágy, tűgőrgő, gyűrű, akár görgők is ha elkoptak, bár az nem valószínű. Látatlanba semmit se tudok mondani...
2010. aug. 7. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

FŐtengely csapágy vagy variátor, ha variátor akkor nem kell vele foglalkozni, leveszed a deknit, kikapod a variátort és megmozgatod a főtengelyt, ha nem mozdul akkor semmi gond, ha mozdul akkor baj van keress egy szerelőt, szét kell húzni a blokkot.

A biztonság kedvéért tekertesd meg az önindítót is és nézd, hogy nincs e 8as a főtengelyen.

2010. aug. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Hát még csak 300km van rajta,inkább nemszedem szét,mert ugrik a gari,majd ők megcsinállják.
2010. aug. 7. 09:29
 8/20 anonim ***** válasza:

Hehe te hülyegyerek :DD

Mondtuk hogy ne vegyél Keewayt.

Mellesleg az nem japán, és köze sincs a Mina blokkhoz

2010. aug. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
made in japan,ez van ráírva
2010. aug. 7. 11:59
 10/20 anonim ***** válasza:

Kedves 4. te ne szolj bele...a amrka sem mindegy szoval...ez a felhasznalo tett fel kerdest hogy milyen robogot nvegyen es h keewaybe volt belebolondulva es h arra 2 ev garancia meg istok f@sza van es h ilyen jo s olyan jo skivancsi voltam h mit vett de kerdezo mindenki a sajat hujesegebol megy a baromsagabol s legfokeppen akarabol tanul soha nem szabad venni szart motrot....csakis yamaha, honda, suzuki, kawasaki, piaggio, aprilia, es gilera ezek a markas cuccok hiuaba veszel szutykot 300 km es zorog...:))

Amugy nezd meg a torzskonyben hogy milyen marka es tipus es megkerlek ird le!

2010. aug. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!