Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek "tuningolá...

Milyen autót vegyek "tuningolásra"?

Figyelt kérdés

Még mielőtt bárki leszólna, nem egy 1.2 es sportdobos cuccot akarok, hogy a parkolókba vagizhassak vele.

Kezdő vagyok mind az autószerelés, mind a tuningolásban. Olyan autót szeretnék amin ezeket, úgymond megtanulhatom, vagy legalábbis kipróbálhatom. Az autót nem szeretném közúton használni(van a mindennapokra autóm). Tehát mindezt összegezve olyan tippeket vagy tanácsokat szeretnék kérni, hogy milyen autót vegyek erre a célra? Milyen irányba induljak el? Bármilyen tanácsot elfogadok és előre is köszönöm.

Az autóra szánt összegem maximum 500.000ft.



2020. szept. 10. 10:29
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
76%
Esélytelen.
2020. szept. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
76%

Esélytelen szerintem is...


Többféle tuning van, és akkor itt az optikai, futómű, fék, stb.-re nem is térek ki, csak a motorra. Mert nem mindegy, hogy milyen motorban gondolkodsz.

Turbódízel tuning?

Szívó benzin tuning?

Szívó átalakítása feltöltősre (turbósítás, kompresszor, nitro)?

Eleve turbós autó tuningolása?

2020. szept. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Én a modern autókat szeretem, de saját tuningolásra, ha lenne rá időm és egy jó saját műhelyem, akkor egy Ladának állnék neki.
2020. szept. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Amelyik a legegyszerűbb. Mint írtam nem vagyok autószerelő, egy olyan kocsit szeretnék amit vasárnaponként a szabadidőmbe tudok "bütykölni". Valahol el kell kezdeni, és ebben kérek segítséget.
2020. szept. 10. 11:41
 15/30 anonim ***** válasza:
82%
Valami szarrá rohadt Swiftet, amiben úgy ahogy még egyben van a motor. Mire megtanulod a "szakmát" egy-két ilyen motor is a roncstelepen fog landolni.
2020. szept. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

De mégis mit akarsz rajta átépíteni? Milyen stílusban? Mit akarsz kihozni belőle?

Szerintem látogass ki pár tuning találkozó és inspirálódj. Ha veszel valami hulladékot ami nem is tetszik, akkor úgyis az lesz a vége, hogy ott rohad el az udvar végében darabokra szedve

2020. szept. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 Wadmalac ***** válasza:
100%

Hengerenként kétszelepes 1.3 régi Swift.

Nagyon jó állapotút kapsz 300-400 között, az 500-ban benne vagy átírással, biztosítással együtt.

Gyárilag 68 ló, de érdekes dolgokat ki lehet hozni belőle.


Persze azt már nem az ötszázas keretből.


Szépen lassan el tudsz jutni további fél millával egy 150 lovas sleeperig, úgy, hogy a műszakin is jelentősebb hepaj nélkül átcsúszós marad.


Egy dolog marad elkeserítően rossz: a biztonságossága.

A bukócsövezés, fékcserék, futómű-átalakítás és egyéb kasztnimerevítések már nem műszaki vizsga képesek jelentős további költségek nélkül (pecsétképes gépészmérnöki átalakítás és dokumentálás vizsgáztatása, amiből 5 ilyen Swiftet veszel).

2020. szept. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 D. Brasco ***** válasza:
47%

Minden képpen valami porrárohadt nímetbű 'frissen behozott 316i bmw-t javaslok vasalodeszkával a hátulján........

Egyénként ennek az egesz kerdesednek mi ertelme van,hogy 500-ert veszel valamit amivel amugy kozlekedni nem fogsz konkret elkepzelesed meg láthatóan semmi nincs,csak ez a hülye duma hogy majd tuningolod.......aminek amugy van 300ezer fajtája es egyik sem arrol hires hogy olcso mulatsag.Kiveve persze ha a homasitás krómsárkányos kékhelyzetjelzós teszkó tuning a cél.

2020. szept. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
63%
Egy núúllát még dobjá hozzá,pajtás.
2020. szept. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%
Napi túnerjózska kérdés pipa, aztán nyafognak, hogy miért veszik olyan szigorúan nálunk a normális (!) tuningot is. Ezért, mert régebben halomszám futkároztak a közveszélyesen sufnituningolt autók.
2020. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!