Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adtatok már nevet a kocsitokna...

Adtatok már nevet a kocsitoknak? Szeretitek a kocsitokat?

Figyelt kérdés

Hogyan tekintettek a kocsitokra mint egy egyszerű jármű eszköz ami elmegy A pontból B-be ,vagy érzéseket is éreztek iránta megszeretitek?


És olyankor fáj megválni tőle?


Vagy épp ellenkezőleg utáljátok a kocsitokat pl azért mert sokszor romlott el sok pénzt vitt el?



2020. aug. 31. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nevet nem adtam neki, de egyértelmű, hogy az autó neme, ha volna nő volna :) mivel a suzuki sok mindent kibír. Sajnos az előttem levő gazdája egy állat volt.
2020. aug. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Én mindig furán néztem azokra akik elnevezik az autót. Aztán lett egy saját autóm, és igen, neve is lett neki. :)
2020. aug. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nevet sosem, de a legtöbb autó családtag és nagyon szeretem őket. Gyakran cserélem az autókat, mindet fáj eladni, csak aztán mindig jön egy másik, amit legalább annyira szeretek. Minden autóhoz köt egy emlék, melyikkel hol voltam, stb.
2020. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kék Villám. Igen.
2020. aug. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van neve igen, de inkább a típusnevén hívom általában megszokásból.


Szeretem, bár nem tökéletes korából adódóan, viszont elég jól tud menni így is, ha egyedül vagyok benne cuccok nélkül. Sajnos megérzi, ha már egy emberrel több is van benne.

2020. aug. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kék villám a neve az enyémnek is 😃
2020. szept. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rozi.
2020. szept. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!