Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nyitva lesznek holnap az...

Nyitva lesznek holnap az autókereskedések?

Figyelt kérdés
Több városba, több kereskedésbe mennénk holnap, viszont előbb jutott eszembe, hogy lehet nekik is hosszú hétvége lesz. Vagy őket ez nem érinti? Vagy esetleg kereskedése válogatja?
2020. aug. 20. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
2020. aug. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Direkt azért írtam, hogy több városba, több kereskedésbe mennénk. Nem akarom végighívogatni az összeset. Gondoltam valakinek van róla valami infója.
2020. aug. 20. 14:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, csak kell egy varázsgömb.
2020. aug. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikusan hétvégi műfaj, ahogy te is, úgy sokan mások is hétvégén érnek rá autót nézni, a kereskedések jól felfogott érdeke, hogy nyitva legyenek holnap is.
2020. aug. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az egyetlen értelmes választ!🙂
2020. aug. 20. 15:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Én írtam egynek emailt, ő visszaírta, hogy nem lesz nyitva, de nyilván egyéni döntés kérdése.


Egy egyszemélyes nepper lehet, hogy inkább nyaralni megy. Egy komolyabb cég, ami szombaton is nyitva tart, esélyesen nyitva lesz.


Lehet köremailt is küldeni nekik ugyanazzal a szöveggel, reggel általában ránéznek az email-re és válaszolnak.

2020. aug. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!