Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A1-es jogosítvánnyal lehet...

A1-es jogosítvánnyal lehet vezetni 34 lóerős Cagiva Mitot?

Figyelt kérdés

125 köbcentis motor de több mint 11 kw. Erre mennyire figyelnek a rendőrök,megbüntetnek ha egy ilyet vezetek ilyen jogsival?

előre is köszi! :D


2010. aug. 4. 20:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
oké kössz amúgy 16 leszek,tavasszal akarom letenni az A1-eset,és ez a Cagiva Mito nagyon megtetszett :D
2010. aug. 4. 20:54
 12/18 anonim ***** válasza:

első vok


Egy jó tanács!!Volt nekem Mitom és annyit mondhatok róla hogy egy rakás szar!! Nem hajtottam, szépen mentem vele sose nyektettem de 3havonta szervizbe hordtam szóval ha ráakarsz költeni több mint fél millát (az árán kívül) akkor hajrá! Oké hogy szép moci meg jólmegy de nem éri meg megvenni

2010. aug. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
értem köszi =)
2010. aug. 5. 00:41
 14/18 anonim ***** válasza:
Szoval keeway-t kell venni,.
2010. aug. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem is volt Mitom, imádtam míg nem vettem meg. Power szelep elektronika mindig meghalt, iylenkor alig ment, majd új vezérlővel megint ment egy hétig , volt h elhagytam menetközben az első lánckerkeet. Volt h nem akart beindulni csak ha elötte az ülést csapkodtam, stb. Ócsak régi olasz motor, nem szabad iylet venni. Új korában biztos jó volt... Amúgy A1es jogsim van, ez is nagyobb volt mint 11kW forgalmi szerint is, de rendőr ezért sose szólt. De mitót felejtős sztem...
2010. aug. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
akkor nem tom melyik lenne a legjobb esetleg az Aprilia Rs
2010. aug. 5. 13:00
 17/18 anonim ***** válasza:
A rendőr ugysem figyeli a motrt ha 11kW van a forgalmiba ha meg mégis azt kell mondani : Na az ön költségén vigyük be KPM vizsgára. és egyből elmegy kedve:D
2010. aug. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

első vok megincsak:D


nekem volt mitóm rs-em af-1em mint 125ös volt egyszer vettem egy Honda Nsr 125öt nah az motor volt a motorja patent hidegen melegen indult 160Km/h volt a vége szal nagyon ment lámpától lámpáig vertem az összes nagy ccm-es choppert szal Nsr-t vegyél az jó motor minden jó rajt, veszel egyet tegyük fel 200ezerér költs rá max 50ezret és nem kell hozzányulnod 2évig legalább nem vicc!!

2010. aug. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!