Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnék fejlődni a...

Hogyan tudnék fejlődni a vezetésben?

Figyelt kérdés
34 óránál vagyok eddig, még szó sem volt vizsgáról, pedig a kezdetekhez képest fejlődtem. Csak sajnos még nem megy jól, az oktató azt mondja, hogy nem vezetek elég bátran és keveset nézem a tükröt. Hogyan tudnék fejlődni a vezetésben? Már annyi pénzemben van, hogy bánom, hogy belevágtam ebbe az egészbe.

2020. aug. 14. 20:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nyílván, de ez szerinted melyik autósiskolának éri meg? Beírja hogy levezettél 30-at közbe csak 15-öt, és ezzel bukta 15 óra árát. Mai árakkal számolva ez 75 ezer forint.... szerinted? Ez így nekik megéri, hajlandóak lesznek beírni a semmire hogy te 15 órát plusszban levezettél? Vagy kifizeteted azt a 75 ezret, de nem vezeted le? Arról nem is beszélve, hogy ez valószínüleg nem is legális.
2020. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
41%

4-es vagyok. Ti melyik országban éltek? Kifizettem ugyanúgy a teljes óraszámot (29+1), viszont 17 óránál be lett írva a 29, hogy el tudjak menni vizsgázni, mivel az oktató úgy érezte, hogy amit tudott, azt megtanított mindent, a rutin meg úgy sem abban a 30 órában alakul ki.

Van vezetői engedélyem, nem kell ripacskodni azért, mert ti nem hallottatok még ilyen esetről.

2020. aug. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
41%
És azért érte meg kifizetni és nem levezetni a maradék órákat, mert így hamarabb jutottam hozzá az igazolványhoz. Mi nem logikus ebben? Kíváncsi lennék, hányótoknak van a válaszolók közül vezetői engedélye.
2020. aug. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
63%

A nem vagy eleg bator az gondolom azt jelenti, hogy lassu vagy es tokolsz. Forgalombanpilants ra neha a tempora, ha 50el lehet menni akkor kozelitsd meg az 50et nyugodtan, persze ha a forgalom engedi.


A tukroknel nekem az hozta az attorest, mikor mogottem hangos fekcsikorgassal tudtak csak megallni:) ezt nem kivanom neked. Amikor olyan a helyzet-elozes, kikerules, kikanyarodsz valahova, parkolsz- azt vesd az eszedbe, mantrazd magadnak, hogy tukor index tukor manover, en neha oran is mondtam hangosan :D


A 90 orat meg tenxleg ne allitsuk mar be normalisnak, elegge antitalentumnak kell lenni ahhoz...

2020. aug. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
A sebességet rendesen tartom sőt néha még túl is lépem. Akkor esetleg sok idő mire felgyorsulok arra gondolhat.
2020. aug. 17. 18:37
 16/19 anonim ***** válasza:
De az is lehet, hogy pl keresztezodesben háromszor kimehettel volna, de nem mertel. Vagy csak ugy mondja, sajnos az is el tudom kepzelni :D
2020. aug. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
55%

Mindig imádom, hogy ez az oldal tele van kamugépekkel. 17 óra után aki vizsgázni megy, eléggé megkérdőjelezndő, hogy nem fizette le az oktatót, hogy előbb menjen, na meg az h előbb is vezetett (persze ezt nem láttam részletezve, hogy hol) szabályellenes.


Kérdező: nyugi, és fel a fejjel. Nekem is 80+ óra kellett, ebben nincs mit szégyellni, nem vagyunk egyformák. Pl én én egész életemben-egyetemen se-buktam semmiből, 3-asnál nem is volt rosszabb jegyem pedig nem egy büfé szakra járok, viszont a vezetést mégis komoly kihívásként éltám át. Teljesen más fajta érzék kell hozzá, én pl nem voltam előtte hozzászokva ahhoz, hogy ennyire megosszam a figyelmem. De nyugi, ez alakul, sokat gyakorolj és menni fog.

2020. aug. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nektek ilyen 80-90 óra kell ahhoz, hogy megtanuljatok vezetni/közlekedni, engem még ne állítsatok be „kamugépnek”. :) Nem fizettem le az oktatót, a vizsgán adtam egy deák igazolványt, mivel sajnos-nem sajnos, elvárt dolog volt.
2020. aug. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk ez is szomorú, ha biztosra akar menni az ember, akkor inkább fizet.
2020. aug. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!