Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi az amit (mindig) az autóban...

Mi az amit (mindig) az autóban tartasz? Kesztyűtartóban, stb?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy számotokra mi az ami mindig nálatok van, nem olyanra gondolok, hogy pótkerék meg elsősegélydoboz meg ilyesmi, gondolom az mindenkinél van. Egyébként ötleteket szeretnék, hogy mit tartsak az autómban pl. papírzsepi stb..

Köszönöm a válaszokat! 23/l


2010. aug. 4. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálam mindig van ivóvíz, csoki, nedves törlőkendő, egy pléd,bikázó kábel.
2010. aug. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Térkép, szoktam venni vizet/kólát, valamint cukorka is szokott lenni. Meg Pzs az utasülésen általában. Ha nem ott, akkor hátsó ülés. És 100 darabos. Valamint egy pulóver felakasztva az akasztóra hátul.
2010. aug. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
kóndóm
2010. aug. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Beviz Elek ***** válasza:

Pzs, gps, papír, toll, 100-as a bevásárlókocsihoz, adatkábel (teló-rádió), másik kábel, aminek mind a 2 végén jack dugó van (gps(film)->rádió), szivargyújtós telefontöltő, pendrive (rádióhoz), valami iható lé, motorolaj (mert 16 éves a drága)


Ezek csak úgy általánosságban, de ha dolgozni megyek, akkor megesik, hogy 2-3 napig nem megyek haza, tehát arra kell túlélőfelszerelés.

2010. aug. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Na, akkor előlről hátrafele :D


- első ajtó, oldalsó zsebek, anyósülés felől: 9 db krómozott opel jel (ajándékba kaptam, mondom majd felteszem, milyen jól fog kinézni, de azóta nem sikerült)

- vezetőoldali: 11 db öngyújtó (a multkor kitakarítottam az autót, akkor találtam őket), cigi, rágó, befizetett csekkek

- kesztűtartó: szervizkönyv, rongyok, egy üreges fémkocka, amit még gyak. oktatóm csinált 15 éve suliba (kabala)

- belső tér: egy mekis zacsi a hátsó ülés előtt, meg egy műanyag tálca (elfelejtettem kidobni), aztán lehet egykét halott négergyerek is már

- csomagtartó: elakadásjelző, emelő, pótkerék, izzók, e.csomag, pléd, match-es sárga kosár, szerszámok, pohár, 4 db sörösüveg, pótkerék, wcpapír, fényképek, cd-k, kazetták, papírok (levelek, stb).


Tuti kihagytam valamit, de ezek jóformán mindig bent vannak :$

2010. aug. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Izé... pótkerékből csak egy van :$
2010. aug. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Beatrix17 ***** válasza:
Apró a parkoláshoz,kés,csavarhúzó készlet,zseblámpa,pzs,nedves törlő,AUDI s felni közép,nagyfejű kiskutya,exem,anyum lakáskulcsa,szivószál,Labello,hajgumi,cukrok,takaró,kesztyű,kutya labda,korong a bevásárló kucsihoz,kosár,a csizmám,amit már 1ideje el kellett volna vinnem cipőshöz,váltócipő,napszemüveg
2010. aug. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szépen mondva ez elég furcsa kérdés :) mindenki azt tart a kocsiban amit akar/amire szüksége van ...
2010. aug. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sorolom :D


A 6-os villás kulcstól a 30-ig! db ac pumpa ,első fékbetétek,2 izzókészlet , egy rakat csavar :D ,egészség ügyi csomag,elakadás jelző háromszög, slozi papír,gumipók,pótkerék (felnivel) :D ,emelő,egy két hosszú seprűnyél (fa) kampós bot, ékszíj,mentőmellény (ha benne van),kalapács,véső,csavarhúzók ,rögzítőkötél,gyújtás elosztó ,vízcső,benzincső stb az utastérben semmit nem tárolok csak magamat :P motortérben meg az erőmű :D

2010. aug. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát én pl mióta megvan az első kocsim(mai napig az) kb 2 éve, azóta minden tankolásnál elteszem a blokkot és a kesztyűtartóba teszem... és mikor eladom, összeszámolom mennyit tankoltam :P ez nálam ilyen kis érdekesség, egyébként a blokkok mellett még térképet és desztilált vizet tartok,meg bikázó kábelt,meg pár cd-t és kazettát.. ez van a kesztyűtartóban, két oldalsóban pedig zsepik, stb kis apróságok..
2010. aug. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!