Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nagyon inger szegény...

Ha nagyon inger szegény életem van, akkor nehéz lesz nekem a vezetés?

Figyelt kérdés
Muszáj jogsit le raknom, viszont nagyon inger szegény életem van. Ez probléma lehet? Mivel vezetés közben sok inger ér, és folyamatosan változik a környezet. Jelenleg alig megyek ki itthonról.

2020. aug. 9. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

Hát ha ilyen rossz életed van akkor örülj hogy jön valami változatosság benne.

De amúgy süt a tutyi mutyiság belőled.

2020. aug. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát azért ennél még sokkal rosszabb is lehetne, meg nem városban lakom sajnos semmi értelme kimenni, talán ha lesz jogsi jobb lesz. Am nem értem miért nevezel ennek? Arra lennék kíváncsi egész pontosan hogy az agyam majd hogy reagál ha majd vezetek, a sok ingerre.
2020. aug. 9. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menni fog! Maximum jobban elfáradsz agyilag. Eleinte javaslom, hogy 50 perceket vezess egyszerre, ne 2x50 percet! Így könnyebb lesz. Aztán, ha az 50 perc meg se kottyan, vezethetsz egy alkalommal 2x50 percet is!

Én is 50 percekkel kezdtem. Lassan haladtam. Heti kettő, 50 perces alkalom volt sokáig. Aztán váltottunk heti 4 alkalomra. Mostanában van, hogy 2x50 percet is megyek. Ahogy be tud az oktatóm írni.

Sokszor engem is lefáraszt a 100 perc, pedig én pont nem ingerszegény közegben élek.

2020. aug. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm.
2020. aug. 9. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!