Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezért komolyan megbüntetnének?

Ezért komolyan megbüntetnének?

Figyelt kérdés

Egyik haveromnak van egy robogója és kiszeretném próbálni, viszont nekem nincs még jogsim. Csak egy körre szeretném elvinni. Mi történne ha megállítana egy rendőr?


F/18


2010. aug. 4. 01:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Még jóhogy megbüntetnének! Mit gondoltál, csak úgy mindenki szaladgálhat jogsi nélkül?
2010. aug. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Próbáld csak ki, aztán, ha elkapnak, még egy jó darabig (legalább 2 év) nem lesz jogsid, és egy kis pénztől is megszabadulsz legalább.
2010. aug. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Beviz Elek ***** válasza:
10%

Öcsééém! Mindenki milyen negatív! Még sosem kaptak el jogsi nélkül? Eddig egyszer nem hallottam büntetéses történetet. Eddig vagy elengedtek mindenkit, vagy pedig kiszedték a szelepet a kerékből, azt pedig otthon tudtad pótolni.

Én 16 voltam amikor a rendőr besz@ratott. Elmentem kocsitmosni és mire visszaértem a rendőr a konyhában volt. Kicsit rámilyesztett, majd nevetett egyet és azt mondta, hogy menjek, de csak okosan.


Amúgy az öcsém 2 éve motorozik jogsi nélkül, a mostohaöcsém 3 éve. Eddig egyikük sem kapott semmilyen büntetést.

Szerintem nem kell félni egy próbakörtől!

2010. aug. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Igen van, ez bűntetendő dolog! Pénzbírság és pár évig nem is lehet jogsid ha elkapnak. Persze ki lehet fogni engedékeny rendőrt is, de én erre nem alapoznék...
2010. aug. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Eldugott szakaszon motorozzatok, ne a főúton.
2010. aug. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

van ám értelem a családban kedves 07:02 :@

- te meg ne motorozzál jogsi nélkül.-max azt az egy kört. -a parkolóban vagy valahol..de semmi esetre sem forgalmas úton.

2010. aug. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem csak téged, de őt is megbüntetik. Ha tudomása van arról, hogy neked nincs jogosítványod, és ő így átad egy járművet, őt is eltiltják a vezetéstől + pénzbírság. Neked szintén, pontosabban te jó ideig nem teheted le a jogsit.
2010. aug. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Egy körre szerintem nyugodtan. De földúton vagy parkolóban! Mögöttem is áll 1 évnyi 1000 km jogsi nélkül, földutakon.
2010. aug. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
menjetek ki olyan helyre, ahol szinte biztos, hogy nem lesz rendőr. olyan helyeken meg lehet próbálni. :)
2010. aug. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Beviz Elek ***** válasza:
Inkább ilyennel menjen el az idő, mint azzal, hogy üljek a gép előtt és wow-ozzak. Hmm.. Pedig mennyivel is jobb lenne :)
2010. aug. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!