Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Piaggio free 50 2t mi miatt...

Piaggio free 50 2t mi miatt eszi meg a tankot 20km alatt ?

Figyelt kérdés
sokaltam a fogyasztást szétszedtem a karburátort és a tűszelep nem zárt el egy piszok miatt ezen kivul minden rendben volt, igy kicsit rosszabbul ment illetve nagyon minimalisan csökkent a fogyasztása de még az is sok volt tehát az automata szivatora gondoltam hogy állandoan rajta van és ezért eszik annyit igy azt átalakitottam manualisra, 1 hét állás után 1 rugásra indult szivató és gáz húzása nélkül és még mindig rengeteget eszik, próbáltam hosszabb távokon de ott is magas fogyasztás tapasztalható

2020. júl. 20. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:

gyertya mit mond, ha kiszeded?

ha kormos sokat kap, állíts rajta.

2020. júl. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kicsit kormos , tekerek visszább rajta illetve találtam itthon egy ngk bh8es gyertyát és megnézem milyen vele
2020. júl. 20. 11:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha hidegen szivató húzása nélkül indul, akkor rajta van állandóan a szivató.
2020. júl. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 oOGaborOo válasza:
Az enyémen a szívató be szokott ragadni (automata szívatós) amúgy az én közlekedésemmel 6 L/100km simán megzabál, de megy is 90-el. Gyári 50-es második túlméretre fúrva, nem tuning, kopás miatt.
2022. jan. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennyit egy személyautó eszik.

Kikell vinni a vastelepre ha ennyire szar minden rajta.

2022. jan. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 oOGaborOo válasza:
Totál felújítottam kívül-belül a nyáron, 10 éve szolgál hiba nélkül. Ugyanilyennel pizzáztam 6 évig, bizonyított. Sajnos benne maradt a kezemben, hogy sietnem kellett, amúgy jóval kevesebbet enne, ha nem folyton nyélen mennék vele, de így szoktam meg. Rendkívül jó konstrukció. A pizzázás alatt bizonyított, azért vettem ilyet. Kb. 20 ember nyúzta a 6 évem alatt, nagyobb baja sosem volt, amíg össze nem törték. Mineralli blokkos nyüvhalálokból 3-at kinyírtak emellett, ha nem törik össze, ma is menne. 30 éves lett idén, 90km/h a vége kb. Azért kb. mert 80-ig mér az óra... Eszem ágában sincs roncstelepre vinni.
2022. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!