Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 17 éves kortól lehet jogsit...

17 éves kortól lehet jogsit szerezni személygépkocsihoz? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Jogosítványt szeretnék,személygépkocsihoz,csak nem tudom,hogy 17 éves korban el lehet-e kezdeni.Az összeggel sem vagyok tisztában,meg félek,hogy elsőre nem fog sikerülni,mert még soha nem vezettem,mármint nem gyakoroltam,mivel nincs kocsi a háznál,akinek meg van az beteg.

Rutinom,a 0 határán van.Szemüvegem van,-4,5,de szemüvegben lehet vezetni gondolom!

Ti hogyan kezdtétek?Nagy hátrány,hogy soha nem is próbáltam vezetni?

Köszönöm a válaszokat előre is!


U.I.:Nektek elsőre sikerült?


2010. aug. 3. 04:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egyébként kenőpénz nélkül is átmehetsz, csak több idő kell hozzá, de átenged, mert totál hidegen hagyja, csak pénz legyen:) De legalább te vezetni is megszeretnél tanulni, ez jó dolog, nem csak legyen jogsi aztán mehetünk vagizni. Ez a helyes hozzáállás!!!
2010. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hát,igen!Köszönöm!
2010. aug. 6. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!