Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen megbízható 50 ccm-es...

Milyen megbízható 50 ccm-es váltós motort ajánlotok? Közútra

Figyelt kérdés
Simsont semmiképp nem veszek, mert sajnos szereléshez nem nagyon értek, ezért is írtam a megbízhatót...(de biztos vannak nagyon jók is) Most robogózom, de már unalmas. Elsősorban a tzr és az rs tetszik, de sok rosszat hallottam... Közúton akarom használni, szval enduró hülyeség, supermotonak 50-esben nincs ereje, de kíváncsi vagyok a véleményekre. Ár: max 400e(de olcsóbb jobb lenne)
2010. aug. 2. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
derbi gpr50r.
2010. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Aprilia MX 50,

Aprilia RX 50,

Yamaha DT,

Honda NSR,

Aprilia RS 50,

Derbi GPR 50,

Derbi Senda 50,


leginkább ajánlom a Derbi Sendát, Honda NSR-t, és a Yamaha DT-t.

2010. aug. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az rs-t és a gpr-t kivéve mindegyikről leírtam,h. mi a bajom vele a kérdés alatt,
2010. aug. 3. 00:33
 4/8 anonim ***** válasza:
hát nem azért de az 50es speedeknek sincs több ereje mint a supermotoknak sőt azokba még több is van mivel kb ugyan az a blokk és hátul nagyobb fogaskerék van
2010. aug. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Túra enduro? Eladom az enyém ha kell :D 125ös TDR
2010. aug. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor már csak a keeway tx50 marad
2010. aug. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolom csak 50-esre van jogsid, úgyhogy 125-ösöket ne írjatok. Keeway robogó, nem váltós és egy nagy SZAR!
2010. aug. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mindegy,hogy szar vagy nem ,de gariban cseréllik,és lehet havi törlesztéssel is,nincs vele gond és pénz,és az motor,nem robogó 6sebességes.
2010. aug. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!