Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fűtőmotor felújít?

Baltaarcúu kérdése:

Fűtőmotor felújít?

Figyelt kérdés
Érdemes felújítani a fűtőmotoromat?Biztos ívet húz már...4-ik fokozatban lecsapja a biztosítékot...gondolom a szénkefe elkopott...előtét ellenállás jó...2001 Punto

2020. jún. 27. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Érdemes, autóvillamosságis megcsinálja, olcsóbb mint venni egy újat, a bontott meg lutri hogy meddig lesz jó.
2020. jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
A ventillátorról beszélsz?
2020. jún. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem érdemes. Eldobásra tervezett, összepréselt/szegecselt házú villanymotor van benne. Körülményes a szétszedése és nem is igazán foglalkoznak vele a villanyászok.
2020. jún. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
újat vegyél. De előtte nézd meg az odavezető madzagokat. Minden lehetséges. Ha azok hibátlanok, akkor rendelj egy újat, probléma pipa.
2020. jún. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Meg kell javíttatni. Honda Jazz, kezdett enyhe szaga lenni, és nehezen pörgött fel. Autóvillanyász kicserélte a szénkeféket és a kommutátort egy új motor árának a töredékéért. Tette mindezt két évvel ezelőtt, azóta is jó.
2020. jún. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lecsapta a biztosítékot? :O

Lecsapni a 220V-os hálózati kismegszakító szokott, és azt vissza lehet kapcsolni.

A puntóban késes olvadóbiztosítók vannak. Azokat maximum kidobni/cserélni tudod.

2020. jún. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés, bennem is pár hete merült fel. Nálam csak egyre zajosabb és nem szeretném megvárni míg megszorul. Nálam nincs a ventilátornak biztosítéka, emiatt nem egy olyan esetet tudok, hogy emiatt égett le az autó. Ezért nem szeretném sokáig húzni a megoldást. Vettem már ki a ventilátort, de az én tudományom kevés volt hozzá, hogy szétszedjem. Nem találtam olyan céget, aki foglalkozik ezzel. Ahol generátort újíttattam már fel, ott nem vállalták.

Az új, utángyártottból nem vészes, 25-30eFt az én autómhoz. A gyári horror, 80-100e.

2020. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5-6e Ft egy bontott, nem érdemes felújíttatni.
2020. jún. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7! Milyen autóról írtál?

Nem tudok róla, hogy létezik olyan autótipus, amibe gyárilag szerelt fűtőmotor üzemelne biztosítatlanul.

2020. jún. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!