Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valóban ennyire gáz lenne egy...

Valóban ennyire gáz lenne egy Peugeot?

Figyelt kérdés
1 éve vettem egy 2013-as Peugeot 207-est. Semmi különös, 1.4 motor, gyári LPG rendszerű. 1.6 millióért vettem, lekopogom eddig semmi baja nem volt, új fékeket kapott, illetve nyári gumigarnitúrát. Kényelmes, egy Suzukinál például fényévekkel. Elektronikai hibája se volt. Mondták egy páran, hogy szar francia, sok baj lesz vele. Vajon ezeket az állításokat mire alapozhatják? Mert mondom én teljesen elégedett vagyok a kis Peugeotommal, a konkurens márkákból jóval idősebbet tudtam volna venni, jóval leharcoltabb állapotban. Mi a bajuk az embereknek a Peugeotokkal, illetve a francia autókkal?
2020. jún. 24. 03:19
 1/9 anonim válasza:
Általánosságban azt mondják, hogy sokszor elektronikai hibák lépnek fel, illetve hogy gagyi, hamar kopó, olcsó műanyag van benne. Bár amondó vagyok, hogy ki kell próbálni. Szerintem jól csináltad. Van egy 10 évnél fiatalabb autód, amire vigyázol. Jobb, mintha te is német prémiumkategóriás autóval akarnál villogni, amiből ennyiért egy jobb állapotú 20 éves talicskát vehettél volna.
2020. jún. 24. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

HA jó ne foglalkozz vele hogy mit mondanak.

Ennyi idős német autóra már a gatyád is rákell költeni.

2020. jún. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindig is Renaultjaim voltak.

Soha nem hagyott ott egyikse az ut szelen pedig hasznalt auto volt mind sok sok kmrel.

Most egy ‘14-es Cliom van, remelem ez is egy jo 5 evig meg ugyanilyen megbizhato lesz mint eddig

2020. jún. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
2004-es peugeotom van, igyekszem szépen karbantartani, eddigi élete alatt egy komolyabb műszaki problémája volt (az se elektronikus), de ami a legfontosabb, hogy még soha nem hagyott az út szélén! Mindenféle típust szoktam látni autópályákon a leállósávban döglődni, többnyire a nagyrabecsült német prémiummárkák járnak így... szóval én nem bíznék az ilyen huhogásban, mindig ki lehet fogni szar autót, de szerintem egész márkákat lehúzni egy az egyben hülyeség.
2020. jún. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyszerű. Régen a Francia autóknak voltak elektronika gondjai jócskán, s ezt szerelni a szűkös motortérben iszonyatosan mondjuk ki xar szerelni. Ezért drágább is volt egy egyszerű bármi is, mint a kortársainál.


Azóta annyi változott, hogy manapság mindenki zsúfolja már a motorteret. S a franciákkal nincs több gond, mint a némettel, vagy bármi mással.

2020. jún. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezek a berögzült dolgok azért vannak, mert régen igazak voltak és ez égett bele a köztudatba. Ugyanez a "rozsdás Mazda" duma is, meg az "elnyűhetetlen japán", "igénytelen amerikai" szövegek, stb. Ráadásul Magyarországon, ahol 20 évvel le van maradva minden, jobban megmaradnak ezek a már amúgy lejárt szövegek. A francia autók manapság teljesen jó kisautók, semmi gond nincs azokkal se, a Mazdák se rohadnak már 10 éve, a japán motorok már nem jobbak, mint régen voltak és az amerikai autók se igénytelenek már annyira.


Csak ahhoz, hogy ezt lásd, megértsd, haladni kéne a korral, ami Magyarországon nem megy könnyen.

2020. jún. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Buták az emberek. Te vagy a helikopter a nagykorú autóddal. Volt újonnan vett autóm a PSA-tól. Xar volt. Közelébe nem megyek francia autónak.
2020. jún. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gyuri1945 ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. 15 év alatt egyetlen egy PSA gyártmányú autó sem hagyott cserben bennünket.
2020. júl. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gyuri1945 ***** válasza:
A 207-es egy baromi jó koncepció, aggodalomra semmi ok🙂
2020. júl. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!