Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E-titánnal mennyi idő alatt...

E-titánnal mennyi idő alatt lehet végezni?

Figyelt kérdés
Jelenleg E-titánnal tanulok B kategóriás jogosítványra. Aki már használta/használja az tudja, hogy van. Nos és most az 1. fejezet 2. moduljának felénél járok és már elment 2 és fél óra a tanulható órákból. Ez megfelelő idő vagy húzzak bele szerintetek? Nagyon kétségbe vagyok esve, hogy kicsúszom az időből. Ti mit gondoltok?

2020. jún. 5. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem eleg a mostani keret, akkor lehet venni meg 10 orat...igaz penzert. no para
2020. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9 nap alatt kitoltam az egészet.
2020. jún. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
7 nap
2020. jún. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 10 nap volt, de utána még gyakoroltam is sokat
2020. jún. 6. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer átvenni az egészet 12 óra volt. Volt, ahol azt éreztem, hogy nagyon lassan haladok, és hogy jajj, mi van, ha nem lesz elég a 60 óra... hát bőven elég lett. :D


Mondjuk én azt tanácsolom, hogy egy kicsit húzz bele, és majd ha az egészet átnézted, nézd át újra. Én így csináltam, nem érdemes több órát leragadni egy résznél, szerintem többet ér, ha inkább majd mindent újra átnézel.


Amúgy nekem 3 hétbe telt, de pont bejött ez a koronavírus, szóval nem is siettem, mert hát kresz vizsgára úgy se tudtam volna menni. Volt amikor egy nap 10 percet, volt amikor 3 órát csináltam.

2020. jún. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én végül 20 órát használtam el belőle, a sok-sok gyakorlással együtt

pedig az elején féltem tőle, hogy kevés lesz

és meglett a vizsgám elsőre max ponttal, de nagyon sokszor végig mentem a kérdéssoron

2022. jan. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!