Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki E-titánnal készült a...

Aki E-titánnal készült a kresz vizsgára az elégedett volt vele?

Figyelt kérdés
Érdekelne , hogy mennyivel jobba vagy rosszabb az otthontanulós módszer ilyen szempontból. A program kellően feltud készíteni a vizsgára? Hányszor futhatok neki?
2019. aug. 31. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elégedett voltam teljes mértékbe. 0 hibával vizsgáztam.

Én alapból inkább magolós vagyok,így nekem ez sokkal jobb döntésnek bizonyult mint a terembe ücsörögni és hallgatni

2019. aug. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én elégedett voltam vele :) egy olyan kérdés sem volt a vizsgán, amivel ne találkoztam volna a programban. 90 napig és 60 órán keresztül használhatod. A napok akkor is telnek, ha nem használod a programot.
2019. aug. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A tanulón múlik, a rendszer alkalmas arra, hogy megfelelő tudást adjon a tanulónak, ha az nem tanulja meg, magában keresse a hibát.

Nem feltétlenül jobb, mint egy tantermi oktatás, de utóbbihoz kell egy jó elméleti oktató, viszont, ha az megvan, talán könnyebb a csoportban tanulni.

Az online módszer lényege, hogy saját időbeosztás szerint lehet tanulni, viszont, ha kérdés merül fel, arra a tanulónak kell megkeresni a választ (nem tudja az oktatótól megkérdezni)

A KRESZ-t többnyire nem magolni kell, hanem megérteni a logikáját, lesz néhány kérdés, aminek megfejtése ebben segít.

2019. aug. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elégedett voltam vele, még úgy is, hogy nehezemre esik egyedül magamba tanulni.
2019. aug. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én nagyon meg voltam vele elégedve. Az időbeosztással nem volt gond, én amúgy is jobban szeretek otthon nyugiban kávé mellett tanulni, de ez nyilván emberfüggő, te tudod mennyi önfegyelmed van. Ha jól beosztod az idődet és sokat gyakorolsz akkor a kresz vizsga sima ügy lesz, mert nagyon nagyon hasonló/ugyanazok a kérdések jönnek. Az etitános vizsgákat bármikor megismételheted (legalábbis amíg van hozzáférésed a tananyaghoz).
2019. szept. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!