Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ennyire ellenszenvesek...

Miért ennyire ellenszenvesek a magyarok a Jobbkormányos autókkal szemben? 10 éver használok ilyet, mióta jogsim van, féláron megkímélt valós futásu autót tudok venni egy balesetet nem okoztam még, pedig napi 200 kilómétert vezetek.

Figyelt kérdés
az mondjuk más kérdés, hogy a kedves kollégák, belémjöttek már 2-3x jobbkezes utcában, nem megadva az elsobbséget pl nemrég.... de lehet az is benne van, hogy én rögtön elsőnek vettem egy ilyen fajta autót és ebbe szocializálódtam, nameg nem csapatni meg veretni akarom, hanem használni arra amire való, közlekedésre.
2020. máj. 28. 19:55
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

"Az inkább neked van koma...nem is kicsi.....hogy egy ilyen nebtelen oldalon kell bizonygatnod te mekkora sztár vagy"


Áruld már el, hogy hol bizonygattam? Annyit írtam, hogy amit mások negatívumként állítanak be, azt én nem tapasztaltam, mert nekem minden megy vele könnyen. Megjegyzem, feltételezem, hogy a legtöbb hőbörgő ember még életében nem vezetett ilyen autót, nem használt pár hétig, nem próbálta ki milyen vele együtt élni.... sehol nem mondtam, hogy jobb vagyok másoknál, habár még az is előfordulhat ;D ( bár nem az én feladatom ezt magamról eldönteni)

2020. máj. 28. 20:33
 12/28 anonim ***** válasza:
69%

Miért akarna bárki is önként magát szivatni... tudod a jobb kormányos autókat vezetőkről a legtöbb ember első gondolata, hogy na kellett neki olcsón a ......növelő. Nem a semmiért.

Meg logikusan is gondolkodva, miért venne valaki jobb kormányos autót másért, ha nincs elég pénze egy balkormányosra, ezért megveszi azt amit úgy is csak nyomott áron lehet eladni a világ nagy részán.

2020. máj. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

nekem ez nem szívás, már írtam, mellesleg nem azért vettem, mert nem volt pénzem balkormányosra, pusztán kipróbáltam az első jobbos autómat és rájöttem, hogy semmivel sem rosszabb és HÜLYESÉG nem megvenni olcsóbban egy valóban szép állípotú autót, valós kilóméterrel, fele annyi pénzért, mint egy másik, "szarráfingott" balos kocsit, ami valószínüleg 2x gazdasági totálkárra volt már tőrve, hisz hatalmas a kereslet rá, kitudja hány gazdája volt és valószínüleg karambolnál sem fogja hozni a törésteszten leírt eredményeit, köszönhetően a sok sok lakatolásnak. Az én mostani autómra rámértünk és milyen érdekes, néhány elhanyagolható elemen kívül MINDEN GYÁRI.... rámérnék egy ugyan ilyen autóra balodsból, 2x ennyiért szívesen :P


Ennyit a nem biztonságos marhaságról.



Mellesleg megjegyzem, nem ezt kérdeztem és nem akarok a továbbiakban itt veletek veszekedni. ide kultúrált ember még nem írt. Várok normális válaszokat is a továbbiakban.

2020. máj. 28. 20:45
 14/28 anonim ***** válasza:
51%
Hmm, érdekes, hogy statisztikailag, egyedül magadat tartod kulturaltnak ezzel a jobb kormányos imádattal...
2020. máj. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
78%
Azért azt megnézném, hogy ki merne előzni egy jobbkormányos kocsival.
2020. máj. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Beviz Elek ***** válasza:
47%

Azért ellenszenvesek mert sosem próbálták, nem a jobbkormányos a megszokott és ezért biztos rossz, veszélyes, stb.


Ahogy írtad is, egyáltalán nem veszélyes az előzés, ha nem látsz ki akkor nem mész, ennyire egyszerű. Kevesebb lehetőséget tudsz kihasználni, de ugyanolyan biztonságosan lehet vele közlekedni.

2020. máj. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem inkább csak kényelmetlen, mivel mindenki a balkormányost szokta meg. Például én egyenesen utálnék bal kézzel váltani vagy jobb kézzel vezetni. Az előzés az nehézkes lenne vele, max csak jól belátott útkanyarulatba, vagy ha távolról éred utól az előzni kívánt kocsit akkor lehet biztonságosan előzni, de mondjuk ha egy traktor zötyög előtted a főúton, bizony érdemes bevárni, amíg olyan helyre érsz, ahol biztonságosan meg tudod előzni.
2020. máj. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
52%
Az a jó még a jobbkormányos autóban, hogy megveszed és soha többet nem tudod majd eladni. Még egy ilyen balekot nem találsz majd.Szerintem röhejes és szánalmas, ha valaki ilyet vezet nálunk. Az jut egyből eszembe, hogy csóró gyereknek csak ilyenre tellett.
2020. máj. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
54%

Tudod, aki a jobbost képtelen megszokni és nem tudna vele együtt élni, annak általában a balossal is vannak gondjai. :D

nem mellesleg azért jó az RHD, mert ha bmw-d van akkor tudsz a pirosnál állva a járdán állóktól aprót tarhálni.

2020. máj. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
32%
#18! Ez akkor állja meg a helyét amikor c korzát 118Dé bmw-t,meg a hasonló erőtlen tucatgépeket hozza haza jobbosban a szerencsecsomag, de megannyi autó van ami nem gyártódott balosban eleve. Lancer Evo 1-4, Nissan Skyline sorozat. rengeteg japán modell japán belpiacos változata. akkor az is csóró aki behozza az R34 GTR-t? :D
2020. máj. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!